bugün

mal değildir.

bakmıştır göte giren şemsiye açılmıyor bari bu tecavüzün tadını çıkarmaya çalışıyordur.
iddaada galatasaraya oynamış yazar söylemi. ben realmadride evimi arabamı bastım yarına bi milyoner olarak uyanacağım. evet.
gerizekalı embesildir. daha avrupada falan destek beklemesindir kendi takımları için bu kişiler.

bir beşiktaşlı olarak çok istedim kazanmamızı, ancak ilk golden sonra ruhsuz oynadıkları da bir gerçek. geçmiş olsun itlikle kopuklukla fark attılar pepe ve ramosun kasaplıkları çok etkili oldu. belki yine yenilecektik ama bunlar farka neden oldu. tekrar geçmiş olsun diyorum hepimiz yaşadık böyle şeyleri.
babası yoktur.
sekiztaş diye dalga geçen malların keser dönünce ağlayışıdır.
karakterden nasibini almamış insanlardır gerçekten.

galatasaray'ın başarılarının ülke puanını yükseltip eninde sonunda kendilerinin de faydasına olacağını göremez bu salaklar.

onu da geçtim, türk takımı lan. baban işteyken annen ispanyola mı vermiş de sen olmuşsun? ispanyol kanı mı var sende? nasıl bir kanı bozukluktur bu?

edit: eksileyin ispanyol tohumları.
Kimsenin zoruna gitmesin. Aglamayin aslanim.

Dun yedigin hurmalar bugun gotunu tirmalar.
mal olmayan kişidir. zamanında yok sekiztas demeler yok efendim fener avrupada sıfır çekmiş ezikmiş diyen geri zekalıların göte şemsiye gitmesi durumunda açılmadığını öğrendiklerinde attıkları acı çığlıktır aynı zamanda. hiç gelip de yok ülke puanı yok o yok bu diye gelmeyin bu ülkede üzerine atılan iftiralarla bok edilmiş bir futbol vardır. ebedi dostlarınla kol kola olup futboldaki kara lekeyi temizlemeye çalışmak yerine gidip de birilerinin kıçını yalarsan hiç ülke filan deme arkadaş zaten fransız uşağı diye lakabın lakabını gerçek adınmış gibi kullan hakkını ver. sonra gelip de zırlama burda.
yense sorun yokta resmen tecavüz ettiler.
bir türk takımı avrupadan men edilince hayvanlar gibi sevinen takım taraftarından daha mal değildir.
riyakar değildir, mal hiç değildir. kimsenin milliyetçi olmak ve devletin sildiği vergi borçlarıyla, fethullah hocalarının ve onun müridi hukukçuların desteği ile kısa vadeli suni şovlar vasıtasıyla kendisini avrupa takımı zanneden şark kurnazlarını desteklemek gibi bir mecburiyeti yok. fenerliyim deyip de bunların farkında olmayanlar esas mallardır.
bir türk takimin avrupadan men edilmesi icin faks atan gsli gibi mal degildir..
gerçekten hangi kafayı yaşadığını merak ettiğim kişidir. hadi yurt içinde kendi takımını tut anlarım ama elin gavurunu tutmak nedir lan, ecnebi misiniz oğlum siz.
neyse acayip sinirliyim ben.
hiç bir zaman anlayamadığımdır.

anlayamıyorum, kafam almıyor.
ben arsenal 3 geçince ne kadar üzüldüğümü resmen anlatamam.

tek yapmamız gereken, yine de gurur duymak.
zevklenendir. sağol cincon keyif verdin.
Futbol bir eğlence, millet de eğleniyor işte. Zaten gerilimli bir milletiz, deşarj oluyoruz işte.

Her Avrupa yenilgisi sonrası aynı tantana, “ama türk takımı ya” ya abicim, türkiyede bu işler böyle yürüyor. Herkes birbiriyle dalga geçiyor. Fb yada Beşiktaş mağlup olsa, gsliler de onlarla maytap geçiyorlar.
“bunu yapmayalım, destekleyelim birbirimizi” demeye gerek bile yok. o dinamik bizde oturmadı. Bunu söyleyecek adam da samimi değildir gözümde.
Böyle gelmiş böyle gider. Ha, kafaya takacak bir şey de yok. yastığa başınızı koyduğunuzda, hala bunlara üzülüyorsanız, cidden kendinize yazık ediyorsunuz demektir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar