bugün

're re re - ra ra ra nasıl koydu pe - rei - ra gflhkfglhgfhl amk sipastik cinconluları puan farkını tek elle gösterin bakayım? error eroror nihahahaahaha
Fenerbahçe ve 8eşiktaş'ın ise orjinal, taa 70lerin türk filmlerinde bile duyabileceğiniz böyle bir taraftar sloganı yoktur tabi ki.

Galatasaray her yönü ile köklü ve kültürü olan bir kulüptür. Futbol takımı ile bütünleşik lisesi ve Üniversitesi olan bir kültürden bahsediyorum.
mantıklı kabul edilebilmesi için tek gerekçenin takımının adınının "re re re ra ra ra kulübü" olması gereken destekleme şekli.
çalışmayan lada samara taklidi yapmaktır.
insana utanç verici durumdur. evet.
Anlamı ne acaba birisi soylerken ben utanıyorum amk. R leri soyluyemiyen bir arkadas vardi lisede hocalar bile dalga gecerdi soylersen sozlune 100 vericem diye, cocuk her seferinde yeyeye yayaya gassay gassay cimbombom diyodu.
Rerere rarara gassaray gassaray cimbombom vardır ki daha fenadir. Cimbombom ne la? Bonibon gibi. Ayrıca ek bilgi : bu saçmalık fransız basketbol takımından alınmıştır.
zırtapozluktur.
re re re ra ra ra gassay gassay cim bom bom.
Kendi taraftarına "pavalı köpeklev" diye bağırmaktan daha iyidir.
gassara gassara cimbombom diye de devam eder. cidden bir taraftarınız da çıkıp sorgulamaz mı cimbombom ne amk diye
Re re re ra ra ra ne amk?

Bir de cimbom bom var tabi.

Üstüne bir de unutulmaz “ ok lets go saldır galatasaray”ı da koydun mu tadınmaz yenmez.
ra ra ra re re re tamamı girsin fener e. *
götoşların dert edindiği slogan

he amk he

ayrıca

re re re ra ra ra galatasaray galatasaray cimbombom...
http://www.youtube.com/watch?v=qlzb_q3IEQQ

türkiye nin en iyi kulübüdür.

(bkz: galatasaray)

edit. siz eksiledikçe ben memnun oluyorum ezikler sizi.