bugün

http://www.youtube.com/watch?v=3IaSOk_YaBY

programa içki içmeden çıkamayan alkolik.
Kılıbık. Ortamı kızıştırmak için bir iddia ileri sürer ve sonrasına karışmaz. O programda konuklar neredeyse birbirini yer ama ayırmaya çalışırken bile samimi değildir.
allah günah yazmasın da tüm iticilikleri bünyesinde toplamış ağır trolldür.
sevmeden sevişme mamulü sanki.
Nagehan'ın kocası. kapağın tenceresi.
70li serdar ortaç'ın 81li olmasına rağmen kendisine abi diye seslendiği şahsiyet.
rasim ozan ise 64 lü sinan engin'e sinan'cım demektedir.
serdar ortaç ise sinan engine sinan abi demektedir. sinan engin ise serdar ortaç'a serdar'cım diye seslenmekte. bi saniye yok tam olmadı. şimdi sinan engin....
erkek kezbanı. öldüğünde 40 gün 40 gece düğün var.
zamanında erhan çelik'in programından sonra dayak yemişti.

http://www.haberturk.com/...i-yazari-saldiriya-ugradi
tv trollü...

hatta rekor paralar kazanarak bu alanda bir ilki gerçekleştirmiş olan şahıs.
Bir vasfi olmadan para basanlardan, universite bitiricem diye kicini yirt, adam univ. okumadan bagira cagira para bassin!!
Belli kesimlere sempatik görünecem diye yalakalığın dibine vurmuş, ağzının ayarı olmayan, iletişim sanatının inceliklerini kavrayamamış olmasından ötürü karşısındakini bölmeden dinleyebilme yetisi gelişmemiş, fikri olsada olmasada her boka yorum yapan, Ahmet Kaya için özel yaptığı programında salya sümük zırlamış hükümetin adamı gazeteci kırıntısı.
iticilikte master yapmış canlı.
Guce tapan adam.
Arkasini hukumete dayayarak herkesi ustu kapali bir sekilde tehtid eden, her turlu gizli belgeye usta gazeteciligi sayesinde ulasabilen(!) ayrica dunun cocugu bugununde turkiyedeki en buyuk orospu cocuklarindan biri.
Adamın dibidir.
iktidarın kemik yalayıcı kontenjanından ekranlara giriş yapan kişidir.
5 yıllık paramı versinler, medyadan çekilirim diyen bir gurursuz ve bu açıklamalarına rağmen bu adamı savunan tippolar. bravo lan.
"5 yıllık paramı versinler, medyadan çekileyim" demiş akp savunucusu. keşke babası zamanında çekilseymiş...
komik insan. bir insan ne kadar alçalabilir ne kadar boş konuşabilir diye ölçmek isteseler ve bunun için bir ölçme aleti olsa birimi kesin rasim ozan kütahyalı olurdu. kısaca rok.
o degilde, dikkat ettim ,bazen sözlüklerde yazilanlari kopye ediyor sanki, komik adam.. tipine sictagim bare kopye etme lan konusmalarinda, bide spor programinda spordan basliyor felsefeye gidiyor ondan sonra siyasete sonra ekonomiye ulla bir dur lan, senin gibi futboll bu kadar siyaset bulastirmak isteyeni görmedim kendi kendine halüzinasyonlar görüyor, ne bicim beyin vermis senin allahin sana..
(bkz: boş gezenin boş kalfası)
http://www.sabah.com.tr/Y.../hocaefendiye-acik-mektup

cemil meriç ''bu ülkede yaşanmaz diyenler bu ülkeyi yaşanmaz kılanların ta kendisidir'' der. bunu cemil meriç söylüyor herhangi biri değil. sanırım cemil hoca ilk kez yanıldı. bu ülkede yaşanır yaşanmasına elbet ancak rasim ozan muadili vatandaşlar var oldukça bu teknik olarak imkansızlaşıyor. suç rasimde bu ülkeyi yaşanmaz kılan bizzat kendisi.

--spoiler--
kurtar bizi hocaaaaam!
--spoiler--

allah selamet versin.

ben insanların herhangi bir tarikatın ya da cemaatin içinde olmasını eleştirmem. elbette cemaatleri yeri geldiğinde eleştirmişimdir, desteklemişimdir. bu benim kendi kriterlerime göre olan yorumumdur. gülen hoca konusunda çelişik ama birden fazla gözle bakarak olayı değerlendiriyorum çoğu zaman ancak rasim bu yazıyı yazarak bir fayda sağlamıyor, gülen hareketine gönül vermiş ya da onların tabiri ile hizmetin içinde olan arkadaşlar varsa şunu söylemeliyim ki rasim size ve hocanıza iyilik etmiyor, olay ne biliyor musunuz?
Schandel'in değimi ile;

--spoiler--
Yıkmak için iyi saldırma, kötü savun
--spoiler--

işte rasim kalemşörlüğünü bu amaca hizmet eder biçimde kullanıyor. çünkü rasim bir kalemşör.
bize bir akıl oyunu oynuyorlar ama kokusu 10 yıl sonra çıkar, çünkü türkiye'de bir şeyin etkisi içten içe yakıp yıktıktan sonra anlaşılır.

rasim ozan için bir tanım: tanımsız...
"aşağı tükürse sakal, yukarı tükürse bıyık" bu aralar.

bir yanda akepe, diğer yanda cemaat.

şimdi bu çocuk hangisinden yana olacak?

yoksa neden durduk yerde desin "verin 1 yıllık ücretimi ekrana çıkmayayım" diye?
sömürgecidir, eline ne geçerse sömürür,, din, milliyetçilik, ahlak hiç fark etmez,, içini boşaltıncaya kadar sülük gibi kanını emer,, evlerden ırak olsun, parazittir..
bir diğer açıdan isa'nın son yemeğindeki yahudidir.
beyaz tv de sertaç ortaç'a giydiren adam. ya da öyle sezdim salonda izliyorlar. dayanamadım çıktım amk. 25 sn en çok.

lideri ahmet kaya'yı sevin dediyse onu savunuyo gibi.

ulan ne fırıldaksınız be.

sevmeyin lan gözümü.