bugün

silik yemeyi göze alarak, yazıyorum; kendisi, yanlış kodlanan, genetik atık, ters ilişki mahsulü bir p şt.
türkiye nin en kurnaz adamı.
görsel
r.t.e dan sonra başbakan olması gereken über şahsiyet.

çare r.o.k
(bkz: rasim ozan kütahyalı hafızası)
hayrettin kozak'ın açıklamalarına karşı konu galatasaray iken konuyu siyaset,tekke,irtica gibi konulara çekmiş yapı birazdan konuyu ergenekon ve balyoza bağlayacaktır.
sesini sevdigim garip saclısı. beddualarım daha da vurucu olabilirdi.
an itibariyle tv de mahkeme kurmuş herkesi yargılamaktadır.
Tam bir denyo kisi. kendisiyle ayni takimi tutmaktan bile utaniyorum.
an itibariyle 5n1k programında onuncu yıl marşı ile gurur duymadığını dile getirmiş iktidar yardakçısı şahsiyet.
nam ı değeri yok.
adam izmirli olduğundan acayip atatürkçü olandır. ama gel gör ki akpartinin adını kullanarak yalakalıkların bini bir paraya iyi rant yaptı kendine orman kaçkını.
(bkz: seyyar kapakçı)
(bkz: dolmuşçu)
cemaat akp kavgası olan türkiye gündemini değiştirmek için ahmet kaya'nın protesto edildiği geceyi ve kendisine saldırılması olayını günlerdir tekrar tekrar gündeme getiren şahıs.
recep beyden gelen ortaya vole ile yükseldi bir nevi.
arkasına kattığı akp medya operasyonu şahıslarını da alarak gündem değiştirmeye çabalıyor!
Futbol yorumcusudur. Çok komik diyaloglar içerisine girmiştir. Sırf o diyaloglar için izlenilesidir. işin futbol kısmını ise ben bilmem..
Cahil biridir. Eğitimi hakkında bilgisi olan var mı? Malesef lise mezunudur. Bu kadar akıl hocalığının arkasından Harvard, Oxford vs beklerdik... Halbuki kültür seviyesi düşük bulunan futbolculardan farkı yoktur.
Akp beslemesi Cahil, liseli varrodur.

Kekonun en önde bayrak taşıyanıdır.

konuşurken ağzından tükürükler saçar.

Nagehan Alçı'yla evlidir. (Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.

Daha saymaya gerek var mı?

Edit: tek eksi oyun sahibi kendisi galiba.
(bkz: dallama)
kenar mahalle maçosu.net.
Bak Yine Gördüm Bu Başlığı Arkadaşlar neden böyle yapıyorsunuz günahkar oluyorum ben bu adam diyemeyeceğim zavatın ismini cismini gördükçe.
(bkz: Etmayın Daa)
yeni bir mehmet barlas, nazlı ılıcak ya da o tür bir şey işte... konjonktür denen şey kemalistler lehine değişse en azılı kemalist olmazsa ne oliym...
köşebaşında görülebilecek cahil tip.
şu sıralar gündem değiştirme amaçlı sürekli ahmet kaya olayını ortaya atıyor, ama işte çapı itibariyle ancak ufak bir zombi kitlesine hitap edebiliyor, akp gittiğinde aç kalacağını bildiği için ağzından köpükler çıkartıyor şu an.
hiç sıkılmadan acımadan sabahlara kadar ıslak meşe odunuyla dövülesi adam.
yauv bi sus bi dur sen 92de bilmem kimle aynı masada yemeğe oturmadın mı cümleli adam. Programlarda pek bi çekilmez olur çünkü sesi sürekli yüksek çıkar. Bağırarak hakim olmaya çalışır. Barbar kişiliğini tonla öne çıkarır. Düşüncenin değil desibelin dünyayı yönettiğini düşünür ki yaşadığımız çağ da tam bu döneme tekabül eder zaten. Onun için dönem programcısı olmaya tam da dönem yalakası olan bir kanalda hak kazanmıştır. Kütahyalı filan da değildir dengesiz soyisimli.