bugün

anlayan yazar . *
(#15365753) yarmıştır.
kızlar bu yazarın tavsiyelerini boşverin bence.
edit:harf hatası.
Kibritsiz rapunzel de derler.
sevdim ben bu yazarı sevdim.
içimi kibritleriyle ısıtan yazar.
hergün bir avuç kibrit satın alıyorum kendisinden...
(#17347646) ciddi sorunları olan yazar ama seviyoz ya lan biz bunu *
uslubunu beğendiğim yazar.
(#17395008) dünyanın en güzel kızı sanırım.
beni anlayan tek yazar.

görsel
pas vermeyen yazardır. hıh.
Septik tiyatro oyunu olabilecek isim.
pas veren ama sıkı defans yapan yazar.

bu da mı gol değil, be.

edit: yok yok pas vermiyor. en nihayetinde bizimkisi de bir sözlük sevdası.
bazen hıaaa yine melankoli diye geçerken bakıyorum sonuna bi kaltak falan ekliyo entryi okumaya devam ediyorum. nihayetinde yazar.
(#18965299) atalay demirci, "yetenek sizsiniz'deki birinciliğini cemaatin kendisine verdiği desteğe borçluymuş *

g.tümle gülüyordum bu tarz yaklaşımlara aslında ama sıkça görmeye başlayınca darlandım valla; ne menem bi illetmiş lan bu cemaat her b.kun altından çıkıyolar bu ülkede!

tanım: öylesine bi yazar işte.
http://www.youtube.com/watch?v=1lyu1KKwC74 parçayı armağan ettiğim sözlüğün değerli yazarlarından.
muhtemelen bana çok büyük bi kötülük yapan kadın. hoş mu ha hoş mu seni lanet olası beyaz.
sözlükte erkek bulamayınca burayı terketmiş olan vasat troll.
Kezbanlaşma girişiminde bulunmadan iltifatıma ince esprisiyle cevap verip son 3 gündür kezban taaruzlarına uğramam üstüne, hala sözlükteki kız yazarlara dair içimdeki umut parıltısını güçlendirmiş yazar *
iyiki varsan Rapunzel! (ki ayrı)
Yaşa pek takılmayıp hayattan tat almaya bakması gereken yazar.
tespitleri güzel yazar.
tesbihleri güzel yazar. bir sürü tesbihi var, çok feyizli bir abla olsa gerek.
kendisinden tesbih satın almak istediğim yazar. umarım bir gün yan yana tesbih çekip maneviyatı depoladıktan sonra, sallamalık tesbihlerimizi çıkarır sokakta racon keseriz.
iyi bir insan, art niyet olmadan düşünmek gerek bu ifadeyi. yeterli değil mi bu kadarı?
eskilerden acayip sempatik yazar.