bugün

yerlerini dev birer sayaca bırakmış pisicikler.
bir süre sonra gözün kedi şekli seçimi hususunda uzman hale gelmesini sağlayan kedilerdir.
aslında çok sevimlilerdir. ama yanlış yerde yanlış zamanda karşılaşılan kedilerdir. zira kedileri severiz biz.*
rapidshare'in "şaşıbak bak şaşır, şaşkınlığını üstünden atmadan kutuya gördüğün harfleri yaz" sisteminden bir önceki sistemidir. Alkoliklerdir. Zira happy hour'da içmeye gittiğinden, onlarla uğraşmak zorunda kalınmaz.
kediden tiksindiren hadisedir. rapide her girdiğimde o kedileri görmemek için dua ediyorum. Ama her dua edişimde yine karşıma çıkıyorlar.

(bkz: yetti be)
(bkz: ne bu çektiğimiz)
(bkz: üst üste dumura uğramak)
akıllı bir uygulamadır zira şimdiye kadar kendini zeki sanan bazı insanlar OCR işlemiyle şifreyi okutup otomatik download edebilen yazılımlar kullandılar.

tabii rapid de al sana şifre dedi hepsini dumur etti.

ee ne demişler ? öyle başa böyle tarak. yada öyle g*te böyle y*rak.
kediler dünyasındaki işsizlik nedeniyle bu hallere düşen digital kedilerdir. emek takımından kendileri..

-kediler yetmezmiş gibi arada bir kaç köpekçikte var, buda patronun akraba kayırdığını gösterir.

-ey rapid sitesi,madem indirmemizi istemiyorsan açık açık söyle. başka hayvan mı kalmadı kedilerle işkence çektiriyorsun?

-panter emelin o zavallı kedileri görup sizi panterleriyle parça pınçık edeceğini düşünmediniz mi?
karaktersiz korkaklardır. benim bildiğim kediler cesur olur, düşman gördüler mi sırtlarındaki tüyleri dikelterek pıhhhlarlar. bunlar ne yapıyor, harflerin arkasına siniyorlar, köpekti kediydi uğraşıyoruz sonra. sinirlendim bak yine.
Gözlerin bozulma sebebi.
kıyamet alameti. ne işi var o kedilerin orada.
rapidshare happy hours uygulamasıyla uykularına çekilen yaratıklar. *
Ünlü filozof ibrahim tatlıses'in * de belirttiği üzere nankördürler efendim bunlar. Sen gel şu mp3 ü çek dersin,kuyruğuma bir bak ben kedi miyim derler, e ben anlasam hanginiz kedi hanginiz köpek ne diye korsan mp3 indireyim. Böylesine dejenere olmuş,kendinden kopmuş hayvanlardır işte bu şerefsizler.
premium aldırmak için yapılmış bir çin işkencesidir.
insanın canını sıkan, moralini siken kedilerdir. bu kadar salakça bir buluşu kim yaptıysa ebesini maviye boyarlar inşallah. gözümün feri skiliyor hangisi kedi hangisi it bulacağım diye. yakında integral yazıp cevabını isterler indirebilmek için.

http://img340.imageshack....ge=74837rapidsharesb8.jpg
insanı kedilerden nefret ettiren bir uygulamadır. zaten eskiden bile bazı sayılar, harfler zor algılanmakta iken ortaya çıkarılan eblehce bişi!
(bkz: allah onların belasını versin)

(bkz: rapishare köpekleri)
arsız şeyler. ama rapidşeyra burdan tebriklerimi yolluyorum.
ibnelikte seri eksi oy verenle kapışırlar.
hayatımıza ufacık da olsa miyav katan kedilerdir.
Rapidshare köpekleri ile kuyruk hariç pek bir farkları olmayan kedilerdir. Eğer bir anket konusu olsaydı bu kediler dünya üzerinde en çok nefret edilen kedi türü olabilirdi. Genelde sayıların üzerinde bulunan bu kedilerin en önemli özellikleri karşılarındaki kullanıcıları fitil etmeye yarar. Son derece sevimsiz yaratıklardır.

(bkz: sinirle entry girmek)
insanlara premium üyelik aldırmak için gıcıklık yapma yolunu seçmiş rapidshare AG'nin son bombasıdır.
rapidshare in şifreleme sisteminde yaşanan problem sonrasında ortaya çıkan kedicikler. köpeklerle karıştırmadan kedileri seçmek için gözlerinizi ekrana dayamak gerekiyor.
ingilizce bilmeyenlerin anlamakta güçlük çekeceği rapidshare önlemi.
Anlasanız dahi sıkıcıdır keza 9 fark arar gibi kedileri kafasıyla bulmak zorundasınız.
sinir bozucudur.
rapidsharenin son zamanlarda "git ulan parasıyla al yoksa götünü tırmalattırırım kedilere" der gibi free download sonrası çıkartığı yeni bir "human verification" numarası.

ulan zaten indirmek için süre koyuyor, süre bittikten sonra say sayabilirsen kedileri. en az 5 yanlıştan sonra doğruyu bulabiliryorsun.

(bkz: rapid sana gıcık oluyorum)