evet bildiğin özentidir bunlar. heryerde eminem en iyi, onun üstüne yok falan derler. evet eminem gerçekten büyük rapper'dır ama en iyi değildir. en son vibe dergisinin yaptığı ankette eminem en iyi rapper seçilmiş. sokarım böyle işe arkadaş. tupac, biggie, raekwon, ol dirty bastard, eazy-e, ice cube nas, jay-z, dmx, gibi isimler varken eminem'e en iyi demek malllıktır başka birşey değil.

bu tipler özellikle türkiye'de vardır. rapi sadece eminem'den ibaret görürler. d12 ne dersin. eminem'in grubumu derler. içlerinden bir tane adam bilmezler. proof kim dersin. bön bön bakarlar. böyledir bu özenti tafyası.
(bkz: sagopa kajmer)
(bkz: ceza)
(bkz: sahtıyan)
(bkz: fuat)
(bkz: fuchs)
(bkz: mozole mirach) ve daha adını sayamadığım birçok türk rapçinin varlığından habersiz rapper.
bütün türk rapçileri toplasan bir eminem etmesede dünya'da eminem'den çok üstün rapperlar olduğu için doğru olan söylem.
büyük ihtimalle, eminem her kesime hitap ettiği için rap dinlemeye yeni yeni başlamış eminem hayranıdır. eminim türkiye'deki çoğu rap dinleyicisi rap dinlemeye böyle başlamıştır. bir de bunun sagopa kajmer'ci versiyonları vardır ki o konuya hiç girmiyorum..

bir de bol tshirt dar pantolonla gezer böyleleri o da var..
12-16 yaş aralığında sıkça rastlanır.
ufku tanıdığı her yeni rapçiyle biraz daha genişler.
evet rap i sadece eminem sanan rapper balondur. hatta rapper bile değildir. bir sürü baba rapper vardır.

(bkz: pyhsic ward)

(bkz: jus allah)

(bkz: nas)

(bkz: guru)

(bkz: dj premier)

(bkz: mobb deep)

(bkz: gangstar)

bunlar yukardakilerin dışındaki benim bildiğim iyi rapperlardır. ama şöyle de bir gerçek var ki yine bana göre bunların en iyisi eminem dir. bu da ayrı bir konudur.
rap sevmeyen ama özentilik uğruna rap seviyor gibi yapan, fakat sadece eminem dinleyerek bunu gerçekleştiren ya da sadece eminem şarkılarını seven kişi.
allahsız rapperdır. hele bir de böyle bir üstad dururken.

(bkz: mc yakışıklı)
en azından sadece eminem sanıyordur ki o da iyidir günümüz türkiye şartlarında.
(bkz: bardağın dolu tarafı)
krs one , jmt , gangstar, mobb deep , wutang ve saysam yolu 1000e dayanan grup-kişi leri/ları daha duymamış-dinlememiş-görmemiştir.