bugün

evet efendim...

yani ben birkaç gündür yokum arkamdan sallanan dedikoduların bini bin dua. yok erkek eşcinseliymişte erkek erkeğe cinsel ilişkiler yaşıyormuş sonra tayyibime söyleyeyim kadınmış, izmirliymiş falanmış felanmış. bu gece bir arkadaşımızdan telefon geldi de öyle haberdar oldum. evveliyatına koymaya geldim dedikodularınıza koyarım lan sizin.

izmirlilerin bad duasını mı aldık nedir arkadaşlar ayaklarım ağrıyor birkaç gündür. yatalak valideciğime serçe parmağımı okşattım da geçti ama bengay da sürse tamamen geçicekmiş ama sürdürmedim, meğersem erkek erkeğe cinsel şeyler paylaşan kişiler kullanırmış onu. öyle dediler bana muhteviyatını bilemiyorum o ilacın tabi.
neyse asker yolcu ediyorlar şu an kafamın ırzını inceleseler de bugün tanık olduğum o dehşet verici, sakalları diken diken edip, mühürleri ak partiye sürükletecek olan olayı anlatacağım.

biliyorsunuz birkaç gündür sözlüklerde yokum. bununla beraber birtakım devlat büyüğü kişiliklerle görüşmeler yaptım, meclise yasa taslağı sundum el altından falan neyse bunlar sizi ilgilendirmiyor tabii ki. arabayı servise verdik bizim benzin istasyonundan almadım uzak kaldı diye başka yerden aldım almaz olaydım. dizel araca benzinliyi basmış kefere. neyse servise verdik bmw x5 var bende geçen sene aldık, holdingimiz de var.
zaten boşuna dememişler kardeşim; yakıtı shell'den y.rağı kelden, almadık shell'den s.ktiler g.tten misali. bu işler ince işler adamı şişler arkadaşlar.

hülasa, bu sabah hala ramazandayız sandım o yüzden kahvaltıyı akşam 9 da yaptım arkadaşlar. yıllardan beri öyle dindarlaşmışım ki anlatamam, her sabah kafam bi dindar kalkıyorum açılana kadar ikindi okunuyo valla. zaten eylül oldu sıcaktan g.tümüzde boza pişiyor hala. yok abi camiye gidiyorum orda da imam kımıldamıyo vallahi. çoğu camide klimamız bile yok, görün işte biz ak partili dindarların çektiği büyük zorlukları.
neyse akşamüstü kızarmış ekmek dilimlerine milupamı sürüp kahvaltımı ettikten sonra birtakım işlerimi halletmek adına sokağa çıkmam gerekti. lüks jipim olan bmw x5 im serviste olduğu için otobüsle gitmeye karar verdim. durağa doğru tüm müslümanlığımla giderken yollarda gel gel işareti yapan sanki biraz kaşar olan pislik bayanlarca taciz edilip, baştan sandalete süzüldüm resmen çok ayh. ne yakışıklıyım ya allah herkese nasip etsin bu arada ama zor. durağa doğru giderken arabasının kaputu açık kafasını içeri uzatıp bir şeylere bakan pideci rahmet abiye pandik atıp naber lan abi deyip selamlaştım.

saat 10 a doğru geliyordu ama saat sınırlamam yoktu. oturduk can sıkıntısından 16şar bardak çay içtik, taş kağıt makas falan oynadık, ben kaya yaptım o kağıt kaslı elleriyle ellerimi sararken tebessüm ederek karşılıklı çaylarımızı hüplettik. ardından rahmet abinin damarlı kollarından tutup elini sıktıktan sonra ayrılmak isteyip işlerimi halletmek için ayrılırken telefonum çaldı. bir arkadaşım dua turnuvası olduğunu, en çok dua bilene köfte pilav ikram edileceğini söyleyince işlerimi erteleyip oraya zıplamaya karar verdim.

karılar falan da varmış oo habibi gene düştün iki ayağının üstüne deyip heyecanla adrese gitmek için taksiye atlayıp kısa bir süre sonra vardım. kapıyı açtığımda masada tövbe tayyibim böyle bacak bacak üstüne atmış, mini şortlu, kırmızı öjeli üstü çıplak rakı masasında oturup bir yandan da okey oynayan sümeyye haşa izmirli suratlı bir kız vardı. şuh kahkahalarla okey oynuyor, alttan erkeklerin cinsel penisine serçe parmağını sürtüyordu, hemen farkettim kahpeyi. meğersem arkadaşım dediğim o can yoldaşım beni o masaya oturtup o kızla beni cinsel sevişmeler yaşatarak prim yapma peşindeymiş. hani hbbia25dmrli var ya bende herkes kıskanıyor, ünüm büyük tabi. şeyim de tabi. ama bunların hiçbir önemi yok önemli olan maneviyat abisi. gittim oturdum masaya aldım ıstakayı elime, neyse dedim bunlar bana bir oyun çekti, ben de bunlara bir oyun çekeyim de görsünler gerçek habibiyi. öyle mi öyle. hadi bakalım deyip başladım okeye bende. kalktı bir eleman kız hala şuh kahkahalarla bana bakıp kaslı vücudumu derinlemesine izleyip sanki zevk alırcasına ahahahayyy diye sesler çıkartıyordu. alttan erkek gibi erkeklik organıma ayağını sürttükçe oyuna konsantre olamıyordum. bir anda ıstakayı aldım ve bittiiiiiim ohh deyip ıstakayla kızın göğüslerine vurup vajinasını yumrukladım. arkadaşlarım dediğim o chp kalpli insanlar koşarak geldiler sevinçle ve ne oldu boşaldın mı oh olsun deyip seviniyorlardı ki;

hee boşaldım boşaldım, say lan okey bastım da bittim. kazandım oyunu. al bu ıstaka, alabiliyosan al. onun bunun laikleri sizi. cemaat cemaat diye nicesine sarıldık sizin gibisini görmedik kefere piçler dedim ve bir anda beynimden kaynar sular döküldü. kız izmirliymiş ve beni hain cinsel tuzaklara kurup kameraya alıcaklarmış o kızı fofeynklesem yani. gizli cam rip yapcaklarmış tövbe ya. sonra da ilacıma hap atıp beni kalçalarımdan livata yapıp ümraniye çöplüğüne atarlar ya allah korusun böyle külodum sıyrık beyaz, çöp kenarında yatıyorum yüzüstü. üçüncü sayfa haberi. tayyip saklasın ne kabus be.

bakın dedim size ceza vermeyeceğim. benim yıllar önce sevdiğim vardı, ölmedi. hala yaşıyor o. o toprak altında, ben toprak üstünde. onun yattığı toprağa basıyorum senelerdir, bana bir daha dokunursanız sizi ben toprak eder, sizin üstünüze basarım bundan sonra deyip kapıyı vurup çıktım.

sokağa çıktığımda yalnızdım gene. sokakta son ses bir müzik çalıyordu bilmediğim bir yerden. yürüyorum dikenlerin üstünde diyordu selda ile musa düette.

güneş erken doğup şafak sökmüyor,
gökteki bulut silip atmıyor,
ay karardı bize ışık tutmuyor,
yürüyorum dikenlerin üstünde...

yürüdüğüm asfalttı, bastığım yer diken.

ağladım bu kez kendim için, hiçte utanmadım, ağladım.
(bkz: okeye dönemeden bitmek)
x bir türk erkeğini delirtebilir.
bir tekirdağlı olarak bu başlığa çok güldüm. rakı masasında okey oynanmaz. herşeyin bir adabı var efendim.
rakı masasında böyle bir görüntü görmenin rakı adabını bilmekle ters orantılıdır.
rakı içmenin adabı türk milletiyle birlikte gelişmiştir.
rakı masasında oyun oynanmaz,
rakı masasında yarı çıplak oturulmaz,

adabı bilen bir bayansa ne okey oynar ne de yarı çıplak oturur.
yok adab bilmiyorsa, ne olsa boşunadır...

madem ortam bilmiyorsun...
öğrenmenin yaşı yoktur...

(bkz: ha gayret)

Kısaca:
Rakı masasında yapılmayacak 100 şey:

1. sarhoş olunmaz.

2. masada konuşulan masada kalır. kayıt, not tutulmaz.

3. fotoğraf çekilmez. dışarıdan çekene kızılmaz.

4. telefonla konuşulmaz. çalarsa açılır, “rakı içiyorum” denir, kapatılır.

5. gsm'le oynanmaz: sofra iphone, blackberry tanımaz.

6. muhabbet esnasında biçem, izlek, imgelem gibi kelimeler kullanılmaz.

7. kadınlar silip oturur: rakı bardağında ruj izi olmaz.

8. düzgün konuşulur, lüzumsuz şirin olunmaz.

9. rakıda hızlı gidene karışılır, yavaş düşene karışılmaz.

10. argo konuşulur, küfür edilmez.

11. “hey!”, “hişt!”, “pişt!” gibi ünlemler kullanılmaz.

12. memleketi herkes meşrebine göre kurtarır, karışılmaz.

13. yemek yenilmez.

14. meze tırtıklanır, karın doyurulmaz.

15. şalgam suyu, soda, ayran, çay yanına konabilir, içine konmaz.

16. kafaya vurup “lölölö!” demek gibi zevzek şakalar yapılmaz.

17. masada kitap, dergi, hele laptop asla bulunmaz.

18. zeki müren de giuseppe verdi de dinlenir; kayahan, bryan adams dinlenmez.

19. varsa müzik duyulacak kadar açılır, bağırtılmaz.

20. hüzün de neşe de eksik olmaz.

21. masada ağlanmaz.

22. ağlayan çıkarsa konu değiştirilir, avutulmaz.

23. yüksek sesle şarkı söylenmez.

24. şarkı mırıldanırken el kol hareketleriyle desteklenmez.

25. el kol fazla hareket etmez.

26. tartışılır, kalp kırılmaz.

27. herkes konuşur, monolog olmaz.

28. aynı anda konuşulmaz, söz kesilmez.

29. masaya sigara dumanı üflenmez.

30. bir rakı içilirken başka marka övülmez.

31. rakı masasında sessizlik olmaz.

32. zırt pırt tuvalete gidilmez.

33. masada yellenilmez.

34. masada geğirilmez.

35. masaya müzisyen alınmaz.

36. azıcık uçulabilir ama yalan dolan olmaz.

37. yüksek sesle konuşulmaz.

38. kazak pantolonun içine sokulmaz.

39. çıplak / yarı çıplak durulmaz.

40. şiir konuşulur, şiir okunmaz.

41. rakı içilirken başka içki içilmez.

42. yolluk bir teki aşmaz.

43. yolluk alınmışsa cila çekilmez.

44. biradan başka cila olmaz.

45. cila birası bir küçüğü geçmez.

46. rakı sonrası kahve, şekerli içilmez.

47. kahve içilirken höpürdetilmez.

48. rakı yalnız içilmez.

49. rakı masası 4-5 kişiyi geçmez.

50. garsona adı dışında bir şeyle seslenilmez.

51. garsona rakı doldurtulmaz.

52. balkon sofrasında içmeyen çalıştırılmaz.

53. sıcaksa buz konabilir, buz erimeden içilmez.

54. rakıdan önce su, sudan önce buz konmaz.

55. rakı sek içilmez.

56. rakıcı ota çöpe öpüşmez, habire takdir etmez.

57. içerken serçe parmak havaya kaldırılmaz.

58. rakı hızlı içilmez.

59. rakı fondip yapılmaz.

60. kerahet vaktinden önce rakı içilmez.

61. büyük konuşanla rakı içilmez.

62. çok konuşanla rakı içilmez.

63. sessiz duranla rakı içilmez.

64. şakadan anlamayanla rakı içilmez.

65. büyük yudumlarla rakı içilmez.

66. rakı sofrasında iş dedikodusu yapılır, iş konuşulmaz.

67. küllüğe limon kabuğu, zeytin çekirdeği konmaz.

68. tabağa, kâseye sigara söndürülmez.

69. zırt pırt kadeh tokuşturulmaz.

70. konuşurken rakı masasına vurulmaz.

71. bardak boş bekletilmez.

72. masanın her bir köşesi meze ile doldurulmaz.

73. ağız şapırdatılmaz.

74. çatal kaşık dişe değdirilmez.

75. burun karıştırılmaz.

76. izinsiz masadan tuvalete dahi kalkılmaz.

77. şerefe vb. yeterlidir, kadeh tokuştururken yaratıcı olunmaz.

78. garsona balık ayıklatılmaz.

79. garsonun sırtına vurulmaz.

80. personele hatır sormadan meyhanede oturulmaz.

81. sofraya erken ya da geç gelinmez.

82. rakı buzdolabının en alt rafından yukarı çıkarılmaz.

83. içi görünmeyen kadehte rakı içilmez.

84. masada farklı kadehler olmaz.

85. masada farklı markalar olmaz.

86. yerken ağız doldurulmaz.

87. ağızda lokma varken konuşulmaz.

88. boğaza, yeleğe peçete takılmaz, dize peçete konmaz.

89. konuşurken çatal bıçak sallanmaz.

90. hiçbir durumda ve fikirde ısrar edilmez.

91. racon kesilmez.

92. ukalalık, kıskançlık kaldırmaz.

93. rakı sofrası süslenmez.

94. loş meyhanede içilmez.

95. yan masanın muhabbeti dinlenmez.

96. başka masaya uzun bakılmaz.

97. masadan kopuk muhabbet edilmez.

98. çiftler el ele tutuşmaz, oynaşmaz.

99. sallanan masada içilir, sallanan insanla içilmez.

100. bunlar kendiliğinden olur, kasarak yapılmaz.

http://www.buyukkeyif.com...gir-Listeler#!prettyPhoto
--spoiler--
(bkz: gizli cam rip)

--spoiler--
dikkatleri dağıtıp, taş çalmak niyetinde olan kızdır.
yıllar yılı gelenektir görenektir rakı içeriz sülalecek daha bana denk gelmeyen kızdır.
çocuk oyuncağı olmuş bi' yazarın son çırpınışlarıdır ayrıca.

haftaların editi: bi' cümle bi' cümle bakalım nereye.*
sütyen gibi fazlalıkları hala taşıyan kızdır.
(bkz: özlemiştik habibim)
rakı masasında okey oynamak herhalde bilmediğimiz yeni bir deyim olsa gerek okeyde bizim bildiğimiz okey değildir büyük ihtimalle.
bu elide kaybederse o sütyende gidecektir sanırım.
sürtüktür.
doğrusu "sıradan bir içki masasında sütyenle strip poker oynayan kız" olabilir.
hemen hemen bikinisiyle at yarışı seyreden kızla aynıdır.