bugün

Eskiden 75kiloyken yaptığım insanlık dışı eylemdir. (şuan 55 kiloyum ve rakı seviyorum) not - insan hissediyor .
uyanık olun canolar. içki içmeyen adamı zorla masaya oturtup soda içersin diye baskı yaparsanız o da mezenin dibini yalar. valla çok güzel oluyor kerizler orada katık edeceğim derken haydariyi çatalın ucuyla banarken tulum peynire sürüp yemek paha biçilemez.
amk öyle adamın ben. karnini doyurmadan masaya oturmus orospu evlatlari.

mina kodumun öğrenci kilikli ibneleridir.
Harama değil helale yöneliyordur. Aferindir çay için oğlum gerek var mı bu şeylere. En olmadı kahve..
Rakı içmeyen adamı oturtursan masaya, tabi ki o pilakiye ekmeği bandıra bandıra yer. Adam rakı içmiyor, nerden bilsin mezesiz içmenin ne olduğunu.
mezeden mahrum kalan kişinin hali;
savaş esnasında kalkanı bırakmaya benzer,rakı vurdukça savunacak birşey yoktur,rakı artık mideyede vurmaya başlamıştır.
(bkz: işler çetrefilleşir)
(bkz: Mezeşist)
hayvandır. kapının önündeki korkuluğa bağlamalı rakınızı öyle yudumlamalısınız. afiyet olsun.
babasının yanında rakı içemediği için mecburen mezeyle idare etmeye çalışan insandır.
bira içmeyip çerezlerden hayvan gibi yiyen insandan pekte farkı olmayan kişidir.
bira içmeyip çerezlerden hayvan gibi yiyen insandan pek farkı olmayan kişidir.
alkol kullanmayan insanın elinin armut toplamama durumudur.
karnı aç olan insandır.
rakı içmeyi olay sananların boşa kıvranma sebebi. adam ister mezeyi yer ister rakıyı içer nihayetinde yapılan eylem yeme ve içme eylemidir.
işte o kişi benim dediğim başlıktır. rakı içemesini bir türlü sevemediğimden ve rakı masalarında ana yemek her zaman hep geç geldiğinden, kendimi hayvan gibi mezelere vururum. hepsini karnımın açlığından yerim. evet o hayvan benim. bunu ilk söyleyen sözlük değil aynı zamanda masalarında bulunduğum arkadaşlarımdır.
ağzına bir tane vurulası insandır.
uzaklaştırılması gereken kişi.
daha rakı içecek seviyeye gelmemiştir.
başlığı sol frame de görünce uzun zamandır görmediğim bir arkadaşımı hatırlamama sebeptir. evet vardı böyle bir arkadaşımız içkiyi bünyesi kaldırmıyordu ama erkekliği de bok sürdürmemek için rakı sofrasında bizi hiç yalnız bırakmıyordu, biz rakının yarısını bitirene kadar bu hayvan gaza gelip mezenin tamamını yerdi, ha bir de o kadar içkiyi içmiş adamın yanında meze yiyerek kusmayı da başarmıştı( çok yiyince meze çarptı demişti) özledim la çocuğu şimdi!
Muhtemelen rakıyı fondip yapacak olan insandır, Benim gibi.
(bkz: that s me dawg).
Arkadaş grubunun alkol kullanmayan üyelerindendir. Çoğunluk olsun diye çağırılır.
muhabbeti sağlam kişi olabilir, içtiğinizde hoş muhabbeti vardır. meze paylaşılır lâkin davetsiz misafir ise kafa göz dalınır.

- kos koca şişeyi tek başıma içiyorum pezevenk, meze bitti rakı hala var napcaz? sıçtın zevkimin içine!
sevildiğinden değil, dönüşte arabayı o kullanacağı için katlanılan kişidir.
adam işten çıktıktan sonra yemek yememiş olabilir. sakin olun.~~