bugün

satırlarıma başlarken evvela selam eder yanaklarınızdan öperim ayrıca hepinizin gönlümde ayrı ayrı bir yere sahip olduğunu da belirtmek isterim.

güzeller güzeli varvara aleksandra ivanovna yani rakivebalik nickli yenge adayınız bir "evet" desin herkesi merkezi ankara olmak üzere istanbul, izmir ve adana'da tüm masraflar bana ait olacak şekilde 2 gün gün 2 gece zirve düzenleyeceğim.
ne yaptım ne ettiysem beceremedim dostlarım.
yeri geldi kavga edip büyük aşklara yelken açmayı umut ettim yeri geldi kendimi acındırdım ama olmadı. ne mektuplar, ne ilan ı aşklar yetmedi, çaylak oldum uzaktan yazdım. zor imiş meğer! canıma tak etti, bi gün düşündüm kafa yordum. bir plan yaptım. sıra kendime fikir bulmaya geldi. uzun uzun düşündüm. fekat sike sürülecek bir karakterimin ve fikirlerimin olmadığını fark ettim. kendime düzgün bir fikir arayışına girdim. ve sonunda azizemin hoşuna gidecek sevimli hello kittyli fikirler edinip bu zirveyi düzenlemeye karar verdim.

erkek sözüdür. şimdi sıra sizde dostlarım bu arsiz yazarcığınız ile rakivebalik' i kavuşturun. çünkü çok seviyorum. kankaları aklına girsin, arkadaşları ikna çabasına girişsin tanımayanlarda güzel mesajlarla bi şeyler yazsın. allahını seven elini taşın altına elini soksun.

çok şey mi istiyorum?

hülasa bebeğim sizleri canımdan çok seviyor ve kirpiklerimi kırpıştırarak sizlere doğru gülümsüyorum.
ve bitmeyen bir umutla bekliyorum.
(bkz: oğlum dayınla evlenip napcan)
Valla rakivebalik abla bunu duyarsa meydan dayağı zirveside olabilir.*
Adana zirvesi kısmından sonra evet de apla diye rakivebalik teyzeye sahip sesleniyorum.
vaaaayy donsuz reyiz

venüs apla duymadan nasıl olacak o iş.

benim ağzım da çok sıkıdır.