bugün

evet efendim...

biliyorsunuz son zamanlarda e doğal olarak yaz mevsiminin de gelmesiyle, çok afedersiniz üzülerek söylüyorum birtakım hanımkızlarımızda cinsel hormon artışları olmuştur. ayrıca mütedeyyin ve dürüst bir insanın kanını donduracak birçok olay yaşanıyor güzelim ülkemizde. dekolte vermek, kahrolarak söylüyorum mini etekten vajina dudağı göstermek moda oldu! biz ülkenin gerçek sahipleri ak partili kahramanlar hoşgörü, saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaşsakta, bu kızlarımız batakhaneye düşmüş ve orada sermaye olmuş emrah filmlerini aratmayacak nitelikteki kıyafetleriyle ve buna müteakip kıyafetlerinin getirisi olan zina ile kendilerini iyice son raddeye getirdiler.

sözüm ona çağdaşlık, modernizm kisvesi adı altına sığınarak her türlü zina, alkolizm, çok afedersiniz seks gibi ahlaksız şeyler yapılıyor. son zamanlarda iyice artan bu olaylar inanamayacaksınız ama iett otobüslerine kadar girdi. otobüste oral sekscilik, vay efendim sarmaş dolaş birtakım hareketler oluyor. bu kişiler allah'tan korkmaz, kuldan utanmaz kişiliksizlerdir. hiç düşünmezler çoluğun çocuğun ahlaki yapısını. benim oradayken onlardan utandığımı, çok pardon şeyimin düşebileceğini.

böyle kişilerin oy verdiği parti malumunuzca x partisidir. her ne kadar ak partili kahramanlar olarak ülkemize sahip çıkmaya çalışsak, türlü ahlaksızlıklarla mücadele versekte, her yerde her alanda şuursuzca bilinçaltını yansıtan bu ahlaksız kişiler kendilerini x partisinin kurtaracağını zannedip ona oy verirler. işte bu partinin adını vermeyeceğim ama.

bu parti çağdaşlığı, bu parti modernliği, bu parti ilericiliği temsil eden bir parti. düşünün bakalım bu ahlaksızlar hangi partiye oy veriyor?

bu ahlaksızlara kim dur diyecek?
din elden gidiyor ey ümmet-i alem!
cehape olsa gerek.
akp olsa gerek. hüseyin üzmez malumunuz.
şöyleki efendim..

bir erkek bir bayanın evine zinaya gidecektir. ama eve girerken herkes görebilir. ozaman şöyle oluyor. bu bey bir kara çarşaf falan buluyor birde güneş gözlüğü. bir güzel giyindikten sonra dışarıdan bakılınca kadınmı erkekmi belli olmuyor. böylece rahatca o hanımın evine girebiliyor.

yani anladığın gibi işte.

şimdiden edit: sen yazdığını hakaret olarak görmüyorsan bi zahmet bunuda hakaret olarak görme. hemi canım
4 eşin üzerine, cariyeler, odalıklar, köleler, iç oğlanları savunanlar daha çok akp yi tercih ettiklerinden akp dir.
akp'dir.
ben domalayıp rahat rahat üstümden geçsinler çok hoşuma gidiyor diyenlerin birinci partisidir.
kaset skandallarını tasvip etmesekte soruya cevaba binen görünen şudur ki : mhp
böyle bir bağlantı, ancak beyindeki kısa devre ile kurulabilir. ancak, kısa devre akp politikalarına sıçramıştır.siyaseti, ahlaklılar ve ahlaksızlar diye sahte cepheler kurarak yapma kolaycılığından ve yaratacağı tehditlerden kurtarmak gerekir.