bugün

Şimdi gelmiyor diye üzülenler yarın gitmiyor diye üzülücekler. Çok örneği var bunun example: rvp.
bu kadar uğraşırken umut bulut kap'ı gelir diye çok korkuyorum. yeminle asırlık taşak çıkar. ama gelirse de 3 sene sikiş var.
sen de geleceksen gel gavat habire rüzgar yapıyon.
(bkz: galatasaray dan rafet el roman bombası).
iyi galatasaraylılar varsa iyi bilir
eskiden arjantinli gallardo vardı

adam resmen bizimle tasak geçmişti

haftalarca günlerce geldi,gelecek,uçaktan geldi,uçağa düştü vs derken gelmedi namussuz.

hatta adam piyasa yapmak için galatasarayi kandırmış
sakatmis koltuk değnekleriyle fotoğraflari vardı..

acaba diyorum falcaoda bizimle tasakmi geçiyor.
bugün yarın kap gelecektir. iç mimar şafak çak ile monaco da barbekü yediler. eğer gelmezse 25 milyon taraftar o iç mimarı yatırır siker evet.
görsel
instagram'da galatasaray'ın kupa yolculuğu ile ilgili fotoğrafı beğenmiştir.
bugün de bir like yol kat ettik.
Gelecek. Sancılı ve uzun bir maratonun sonunda Türkiyenin ilk ve tek dört yıldızlı takımında forma giyecek.
görsel
görsel

gel artık amk cocu çağırmazdık acil olmasa.
kuşlar donunuzu sıyırın babanız geliyor.

görsel

görsel
üç dört yıl önce dünyanın en büyük birkaç forvetinden biriydi. galatasaray'da iyi işler yapar ama yaşını başını almış artık. şampiyonlar liginde başarılı olmak için daha fazlası gerek.
Gelmedi mi lan hala?
Saat olmuş 5.42 aklıma geliyorsun Allahsiz.
transfer bitti renktaşlar bu gece yada yarın geliyor gönlümun efendisi

kuşlari fena zikertecek

kan kokusu alıyoum kaaaan.
https://www.youtube.com/watch?v=HfjSrUUDus8
pazartesi türkiye'de olması beklenen yüz yılın transferi. kuşlar tüylerini parlatsın kral geliyor basacak.
escobar eskisi yaratacak yıldız forvet.yani umarım.
geliyor gelmekte olan.
Gelirse en az drogba kadar etkili olacagini dusundugum aslan parcasi. Porto zamanlarinda aglayarak izlerdim.
lig bitti a.q gelsin artık ne zaman gelecek denen transfer.
yaklaşıyor yaklaşmakta olan...

kan kokusu alıyorum kaan.
Götünün kılları ağarmış ve gelip yatarak para kazanma peşinde olan fosil futbolcu.

ikinci van Persie vakası. işin garibi Geseliler de bu bastonlu adam için seviniyor..
Asla bir Burak Yılmaz kalitesinde değil.
görsel