bugün

ilişkilerinin canım cicim aylarında olan çifttir.

Biliyorsunuz rabia olmak isteyen pelinsu sözlüğümüzün en güzel, hanım hanımcık kızlarından birisidir. Keza ben de hepinizin mâlumu zeki, yakışıklı, adonisli bir beyim. Hâl böyleyken bu ilişki kaçınılmaz olmuştu.

Bu güzel haberi 3. şahıslardan duymanız yerine bizim açıklamamız daha iyi olur diye düşündük. Bu yüzden bu mutlu haberi biz size verelim dedik. Bi hayırlı olsun artınızı alırız.

ilişki henüz yeni ama sağlam temellere sahip. Çok büyük saygı ve sevgi var. allaha şükür çok mutluyuz. Ama bazen aramızda akp cemaat yüzünden tartışmalar çıkıyor. Biliyorsunuz rabia olmak isteyen pelinsu koyu bir tayyipçi ben ise cemaatçiyim. Ha bunlarda ilişkinin tadı tuzu olur böyle şeyler. Ben onun gönlünü almasını biliyorum.

Not: karakter sınırı yetmedi pelinsu yazmama.
sol ve sağ taşak çifti gibidir.

edüdüt: birbirlerini tamamlarlar manasında. işte.
mutluluklar dilediğimiz çifttir. ülkemizin işte bunlara ihtiyacı var.
TC tarihindeki en uzun isimli çift olacak herhalde. Recep Tayyip Erdoğan Emine Erdoğan ikilisinden bile uzun.
(bkz: al birini vur ötekine)
düğünlerine gelinip, halay çekilesidir.
Yine ben yokum ve yine match olayı.
Ben dugundeki piyaniste acirim.rabia olmak isteyen pelin mehmed aubemeyang ciftini piste davet ediyoruz.adam soylerken bile yoruluyo
ürememeleri temennisi içerisindeyimdir. onun haricinde yesinler birbirlerini.
Kısmet kapatan başlıklar
Halk sağlığı için ikisinide kısırlaştırmak gerekir. Çocuk falan kaldıramaz bu dünya.
mehmedin beline kuvvettir. bu seviyeye bu entry.
"gece gece canım kaşar çekti. sebebini bilmiyorum. " dedirten başlık.
Rabia ya asılan yazarların allah tarafından cezalandırıldığı bir gerçektir.
(bkz: hahahasiktir)
bizden uzak olun da n'apıyorsanız yapın.
rabiaya dokunma yanarsın.
bir sözlük yazarı ve kamerunlu futbolcu arasındaki ilişkidir.

(bkz: mehmed aubemeyang kim ak)
Parası neyse verelim evlenip gitsinler çifti. Düğününüzü yapmazsam cümle alem neyse..
olmaması gerekendir.

rabia sokağa salınacaksa da öncelikle kısırlaştırılmalıdır.
rabianın onaylamadığı birlikteliktir. allah bahtını açık etsin.