bugün

ağzımı yerlere düşüren, beni hayretler içinde bırakan insanlardır..

nedir ki bu. en ateşli beşiktaş maçlarını bilirim. avrupa da oynarken resmen yardıran seyirciyi de. fakat klüpteki oyunculara bir yenisi (ne kadar yıldız olursa olsun) geldi.. ve bir stadyumun, 16 000 kişinin bir topçuyu karşılamasını ilk defa gördüm ve şaştım.

türkiye ye gelen en büyük futbolculardan bir tanesi de olsa, bu fazla derim.

on altı binmiş. o da çok be hacı.
16 bin kişidir. takımını seviyorlardır. yıllardır istediği futbolcunun gelmesinden mutlulardır.
quaresma gibi bir apaçinin bu ilgi patlaması karşısında patlayacağını gösteren hede.
(bkz: tüpçüler odası olağanüstü genel kurulu)
quaresma'nın kötü oynama lüxünü elinden alan insanlardır. Artık istesede kötü oynayamaz ligde. gaza geldi o artık.
acaba bugün ernst takimdan ayrilsa onu ugurlamaya da havaalanina giderler mi diye sormak istedigim güruh. lakin bu adamin o yasina ragmen 1,5 yildir takima vermis oldugu hizmetin ve katkinin yarisini dahi quaresma'nin verip veremeyecegi bilinmiyorken.

ha ama simdi yine kendine tutamayan heyecanli bjk'liler "quaresma ananizi sikecek ulan ibneler" diyecek ya, napalim onlarin da canlari sagolsun.
beşiktaş forması giydikten sonra bi milyon daha fazla verdiği için fenerbahçe armasını öpen mehmet topuzu kadıköyde imza töreninde desteklemeye giden midesizlerden binlerce kat daha haysiyetli taraftar topluluğudur.
şehitlerimiz için hiç toplanmamış kalabalıktır!!1
galatasaraylı olsalardı serdar özkanı karşılamak için stadı dolduracaklardı.
daha kötüsü için;
(bkz: güiza yı karşılayan binlerce fb taraftarı)
kartlaşmış roberto carlos'u karşılayan bir stadyum dolusu insandan daha şanslıdır.
quaresma bu,boru değil.
alın size benden klişeleşmiş bir laf;bu arada galatasaray'lıyım.*
diğer futbolculara ayıp etmiş olan bir stadyum dolusu insandır.
sanırım lig tv ve beşiktaş anonscusu tarafından sayı 21340 olarak duzeltıldı.
http://img97.imageshack.us/img97/612/ricow.jpg
quaresma ın bjk yi tek başına şampiyon yapacağının sanan insanlardır. *
--spoiler--
yıldız mı kaydı nedir bu çekememezlik
--spoiler--
bir beşiktaşlı olarak utandığım tablodur. hiçbir faninin bu ilgiyi hak ettiğine innamıyorum.

daha ortada bir başarı bile yokken demirörenin kayığına binmek çok mantıksız.
bir beşiktaşlı olarak gurur duyduğum tablodur.
bir taraftar grubunun bu kadar büyük bir yıldızı sahiplenmemesi zaten ayıp olurdu.
(bkz: siyah ulan)
görmemişin querasmsı olmuş dedirten olaydır.
tamam karşılanır ama bu kadar da abartılmaz be hacı.
futbolcu yıldızdır, hoştur ama kim olursa olsun bir futbolcu takımın önüne bu kadar geçmemelidir.
futbolu bu denli önemseyen bir milletin yıldız oyuncu gördüğünde yaptığı saçma etkinliktir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar