bugün

yerli ve milli mc donald's ın, hain pınar ürünlerini boykot etmesidir.
zaten ürünleri öyle ilk tercih edilecek ürünler arasında değildir.
Yurt dışında yaşayan arkadaşlarda gönül rahatlığıyla baktat ürünlerini tüketebilirler.
Zaten kullanmıyordum, aynı şekilde devam ederek desteklediğim boykot.
O aç bitirleri oturup kendiniz yersiniz artık. Daha da evime sokmam.
okyanusta bir tuz tanesi kadar etkiside olsa katılıyorum.
istediği kadar özür dilesin. bir insanın fikri neyse zikride odur. zihniyeti bozuk insan.
Ben zaten bakkalıma gelen açık süt satın alıyorum. Paket sütte de sek sütü tercih ederim.

Tüketim toplumunun en güçlü silahında benim de tuzum olsun. Yalakalara ölüümm.
Kemaliklerin boykot kararı alacağını da gördü ya bu gözler ulan milleti boykot kararları yüzünden küçümseyenlere bak hele boykot boykot diye inliyorlar.
pınar sucuk-salam yerine şahin- torku sucuk-salam, pınar süt yerine torku süt, pınar su yerine damla ya da hayat su, pınar yoğurt yerine dost yoğurt, peynir zaten şarküteriden.. almayın lan almayın. yavaş yavaş batsınlar. hak etmiyorlar.
ben evet verdim oyumu ancak bu mr. yaşar kadar aptalca açıklama yapan birine de gülmedim değil.

ben bunların fiyat politikası yüzünden zaten pek tercih etmezdim. aldığım tek pınar ürünü şu minik piknik bal. ne cesaretle bu açıklamayı yapıyor anlamak mümkün değil. boykotu yediğin anda kaç milyon tl kaybedersin haberin var mı? ülker bile etliye sütlüye karışmıyor sana noluyor? götü boklu pınarsın yani. bir sürü alternatifin var. neyse.. bunama belirtileri olabilir yaşlı adam sonuçta. patron çıldırdı mevzusu da olabilir. sonra tükürdüğünü yalamış ama. geçti borun neydi?
akp'ye yaranacağım diye kısa süre sonra şirketini akpli bir girişimciye (!) kaptıracak bir işadamının ürünlerini boykot etmektir.

ne salaklar var şu ülkede yahu.
görsel Bir marka ile arz talep bağlamında tarihsel olarak hiçbir şekilde bağdaşmayacak muammalı, sanal paylaşım 19 nisan 2017 itibariyle tekzip edilmemiştir!
En sevdiğim süt pınardı oysa çok üzücü... Torku içeyim bari.
benim de kendi çapımda destek verdiğim eylemdir. özellikle hayır verenler boykot etmeli ki, anlasınlar öyle taşaklarının keyiflerine göre açıklama yapılmayacağını, yalakalık devrinin sona erdiğini.
israili, bakkaldan coca cola alıp hepsini döken zihniyetle aynı zihniyet değildir umarım...
Yapılması yanlış boykotlardan birisi dahadır.
şirketin bir diğer ürünü olan dyo boya ile birlikte boykot etmektir.

zaman zaman süt ürünlerini alıyordum, artık asla alakam kalmadı.

bedavadan kurdukları fabrikalarla bizi söğüşleyen yeşil sermaye ve iktidar yalakalarına 1 kuruş yok.
Pınar ve dyo boykotuna sonuna kadar katılıyorum. Benki garanti bankasi ile geziden beri alakami kesmisim, kizilkayalar in islak hamburgerini ölümüne merak etsemde agzima surmemisim. Halk sessiz kalirsa her zulüm yenilerini dogurur.
Farkında olmadan yıllardır yaptığımı farkettiğim eylem.
Zaten gereksiz pahalı ürünleri. Dost gibi güzel ve ucuz marka varken o da neymiş
%85 hayır diyen zeki ve elit semtim Karşıyaka'nın size ihtiyacı yok. Sizin bize ihtihacınız var. Ya da size ihtiyacı olanlar bir cok insanlık suçu işlemiş egoist birine evet diyen kitap okumayan cahil kesim. Onlara çoban lazım.
satislarda yuzde 25 dusus olmus. pinar panikte. artik tayyip babadan devlet ihalesi kovalarlar.
tokat atmak.
Tam da muhalif kafalardan beklenecek türde bir hareket.

Allah akil fikir versin ya bunlar gezide de tuvalet kağıdı almayarak ekonomiyi batiracaklardi guya.
muadil marka bakacaz artık.