Sınırın dibindeki pkk baslarini alamayanlar amerikadan adam alip getircekmis. Pöh resmen.
en büyük engel bürokrasi.
o sıkar ABD deki evini pöh ne yaparsa yapsın alamazlar ABD izin verir ama sizdende kaçırır.
amerikaya nasıl girecekleri merak konusu olan eylemdir. hadi girdiler bir şekilde o kavası alıp nasıl çıkartacaklar. bu kadar uğraşana kadar 2002 den 2013-2014 e kadar aralarından su sızmazken kandırıp getireceklerdi ülkeye o 10-11 senede yapmadılar daha avuçlarını yalarlar..
40 kişi ile kuzey ırağı alacağını iddia edenlerin beyanlarından.
(bkz: pöh)
pöh pöh pöh pöh...
yok gitsin de jit alsın getirsin.
katıldığım ve desteklediğim argümandır.
son on yılda bu nitelikte çok ciddi operasyonlar başarıyla yapılmıştır.

bu ulvi ve milli konuda; bir kaç örnekle konuya yaklaşılırsa daha iyi anlaşılacaktır.

bir gece yarısı, ypg' nin desteğiyle süleyman şah türbesinin kaçırılması.
hollanda protestolarında o güzelim " vaşington " portakallarının delik deşik edilmesi.
uçak düşürme krizinde ata binip " emret gidip moskovada namaz kılalım " narasının atılması.
üç günde şam' a intikal edip emevi camiinde namaz kılınması.

örnekler çoğaltılıp, uzatılabilir.

bu nedenle persilvanya operasyonuna gereken desteği veriyor,
" ey evlad-ı osmanlı kim tutar seni " diyorum.
ver mehteri ver.

not: bu başlığı açarak duygularıma tercüman olan yazarı gözlerinden öpüyorum.
o da benim gibi az manyak değilmiş.
getiremeez. boş konuşuyorlar. getirecek olsalar erdoğan izin vermez. feto türkiye'ye gelirse akp "buna ne yapacağız " ikilemini çözemez ve bölünür. iç savaş çıkar. bu riske giremezler. getiremezler, o cesaret yok onlarda. akp'nin fetoyu getirmeye götü yemez.
"Olsa ile bulsayı ekmişler hiç bitmiş" atasözüne denk gelen anlamsız ve eylemsiz beyan. Çok da şeeaapmamak lazım.

Problem yok, mahalleden halısaha maçı için kadro kuralım, o kadro dönüşte alır gelir.

"Mac yapmaya geldik, yoktunuz."

Bu tür operasyonlarda aleni birimler kullanılmaz. Once onu idrak etmeli.