bugün

Tarifini sadece protest reisin bildiği garip bir lezzeti olan çorba.
Baklavanın yanında acı biber yemek gibi şu aralar girdiği entryler.
çorba falan değildir, sade vatanseverliktir.

burada her birinize binbir çeşit yemek tarifi verebilirim. ama uzun uzun yazınca zaten nasılsa hiç biriniz okumayacaksınız.

dediğim gibi vatanseverliktir.

bugün bizim şirkette mesai 09.05'ten sonra başladı her 10 kasım'da olduğu gibi. herkes akp'ye oy vermişti ama yine de hepsi siyah giyinmişti, benim istediğim için değil, zorladığım için değil. onlara yıllardır atatürk'ü ve yaptıklarını anlattığım için...

ne atatürkçülüğümden, ne de türk milliyetçiliğimden (evet faşistlik) taviz vermem. ama akp'ye neden oy verdiğimi daha önce uzun uzadıya anlattım.

bugün koalisyon olmadığı için emin olun hepiniz çok şanslısınız. bunda benim de payım varsa ne mutlu bana.

ayrıca bugün bütün başlıklara bakıyorum da, genelde chp'liler, ak partilileri dışlamış 10 kasım sebebiyle.

ulan atatürk sizin atanız da, akp'lilerin atası değil mi? atatürk'e ve ondan bize miras kalan emanetlere emin olun ak parti daha fazla sahip çıkmıştır.

bugün atatürkümüzün anıtkabrinde kuran okundu be, dua okundu, ulu önderimizin ruhuna fatihalar, yasinler okundu. ya neyse, dediğim gibi uzatmak istemiyorum fazlaca.

mhp'ye oy verenlere ise hiç değinmeyeceğim. bahçeli neredeydi bugün? sorsam cevap veremezler...
Reis bize yine bir çorba hazırlamış. Hep birlikte okuyor... pardon yiyoruz.
Şöyle olacak çorbadır.

içindekiler:

1 adet başkan tayyip
1 paket serok Davutoğlu
4 su bardağı bakan
1 çay kaşığı parselci melih
Yarım paket Tuğrul
1 yerli aynştayn bilal

Ve son olarak 1 adet Önceden haşlanmış Rıza zarraf büyüklüğünde Hayırsever işadamını
2 yemek kaşığı bakara makara ile karıştırarak 10 dakika boyunca kaynatiyoruz. Servis ederken üzerine 700 bin saat parçacıklarını serpmeyi unutmuyoruz.

işte çorbanız hazır. Afiyet olsun.
Sıcak sıcak fırından çıkmıştır.
Pul biber ve pudra şekerini aynı anda yemek gibi birşey. *
Allah akıl fikir versin yeni büyük ustacı, eski milliyetçi. *
Yiyecek olan arkadaşların ideoloji fesadı geçirmesi muhtemeldir. Aman diyim ne yeyin ne yedirin.