1. 1.
  yıllardır öğrenemediğim gitarı kısa sürede öğrenmeme vesile olan profesyonel online enstrüman eğitimi sitesi. bağlama,ney gibi enstrümanlar da mevcut. adamlar çok iyi. farklı açılardan çekimler yapmışlar.animasyonlar ve çizimler yapmışlar. pdf ler ders notları da mevcut. sıfırdan gitar öğrendim sayelerinde
  2 ... gece gezen
 2. 2.
  kız arkadaşım bana burdan hediye eğitim gönderdi. gayet başarılı bir eğitim sitesi. gitar ve ney öğrenen arkadaşlarım da çok memnun. böyle giderse kısa sürede bağlamayı çözücem inşallah.
  1 ... schubert
 3. 3.
  varlığından sonradan haberdar olduğum online enstrüman öğreten site. başladıktan sonra ''vay anasını boşu boşuna dışardaki kursalara aylık 250 tl vermişim'' dedirtmiştir bana. burdan 1 yıllığını 216 tl ye aldım aylık 18 tl ye geliyo. kurslar gayet başarılı çok iyi öğretiyo. kredi kartına taksit yapmaları da iyi bi şey. inşallah bozmadan devam ederler.
  1 ... sfarzando
 4. 4.
  işte profesyonellik böyle olur arkadaş. animasyonlar filan harika olmuş. buradan bağlama çalmayı öğrenmek değil öğrenmemek zor. dersler hiç sıkmıyor. kısa sürede çalmaya başladım sayelerinde.
  1 ... tuttimucize
 5. 5.
  uygun fiyatlarla hızlı ve kolay bi şekilde enstrüman öğreten site. iş yoğunluğumdan bi türlü gitar kursuna gidememiştim. içimde ukte kalmıştı. bu siteden online kurs aldım. akşamları ve haftasonları boşluk bulduğumda burdaki dersleri izleyerek çalıştım ve kısa sürede çalmaya başladım. hayalimi gerçekleştirdiler sağolsunlar.
  1 ... gitaro