bugün

olur olmaz zamanlarda insan televizyonda dizi,belgesel yada maç izlerken reklam giren ve ailesinin yanında insanın utanmasına yol açan reklamdır..

aklı başında olan herkes prezervatifin ne olduğunu biliyor zaten..televizyonlara reklam girip de insanı,ailesinin yada sevdiği kişilerin yanında utandırmanın anlamı var mı ?

sadece prezervatif de değil..başka cinsel içerikli ürünlerin reklamları da yapılıyor..

üstelik bu iğrenç durum yıllardır sürüyor..

sigara ve alkolü ekranlardan men etmeye çalışan rtük acaba bunları görmüyor mu ?

asıl yasaklanması gereken şeyler neden yayınlanıyor hala reklamlarda ?

bu tür şeyleri arayan zaten bulur..televizyona reklam vermek de neyin nesidir ya ?

annemizle,kız kardeşimizle yada başka bir kadın akrabamızla beraber televizyon izleyemeyecek miyiz biz ?
çocukken sakız sanılan okey reklamıdır kendisi. 'ooookeeeeeeeeeeeeyyyyyyy' diye dolaşır satıcının teki.
her çıktığında ailemin yanında 'aa salak adam gece gece kim sakız çiğner ki' denmekten alamazdım kendimi ve hayıflanırdım niye bir allahın kulu açıklamıyor bana bu adamın niye gece gece sakız sattığını diye.
--spoiler--
maç bitmeden formanı çıkrama
--spoiler--
görsel
can bonomonun bir fiesta reklamı var idi ünlü olmadan evvel.
çocukların ve gençlerin artık bu tür tabuları yıkması gerektiğinin göstergesidir. bilgi iyidir bilmek iyidir. kafaya takılmamalı.
içlerinde yaratıcı olanları da vardır. okey markasının babalar günü reklamı gibi mesela.

http://galeri.uludagsozlu...atif-reklam%C4%B1-294145/
yapılmış en iyi reklam için: http://www.youtube.com/watch?v=nojWJ6-XmeQ
reklamın uzunu kısası olmaz.
boza satar gibi okey satma vardır.
olup olmadık yerde pat diye ekranda beliriveren reklamdır. alacağın varsa bile almazsın.
iğrençliktir. aşikar.

insan kafasına hiç o çorabı geçirir mi?
--spoiler--
orkid * or kid. *
--spoiler--
maçlarda kayarak müdehale sloganıyla izleyiciyle buluşan zeka dolu reklamlardır.
(bkz: gaz maskesiyle gül koklanmaz yeğen)
Tv'de görülmesi her şeyin kötüden kötüye gittiğinin kanıtıdır.

Yemin ediyorum saçmalık. Bu "sapık" medyanın yansımasını da özellikle ilkokullarda çok güzel görüyoruz zaten.

Tişikkirler modernizasyon.

Ama bunlar hep o liberal amerikanların başının altından çıkıyor. Varya 'al qaida avrupa' 'ya iş başvurusu yapasım geliyor resmen.
görsel

Ansızın karşınıza çıkabilecek reklamlardır.
keman sunalın eşeoğlu eşek kelimesini biiiiiiiiiiip diye geçiren tv kanalı bir birinizi skerken bunu kullanın demesi.