bugün

Kürtten milliyetçi mi olur ya zbnx. Hayır savunacak birşeyin de yok ki parazit gibi yaşıyorsunuz yüz yıllardır aq.

Bir yazar.
şu sıra yılışık gülme efektleriyle pek bir havasında olduğunu anlatmaya çalışan kısa görüşlü bölücüdür.

oysa ki ağlayacağı günler çok ama çok yakın... aha da buraya yazdım. hep birlikte göreceğiz.

yavrum, öyle emperyaliste köpeklik yapmakla bir yere varamazsınız. geçmişte sizi kırk kere sattılar, kırk birinci kez satmakta hiç tereddüt etmezler.

aşırı nefret topladınız, gücünüz anca ortaya koyduğunuz kadar, bir gıdım fazlası yok, yakında tost edilmeniz kaçınılmaz...
(bkz: rejim güçlerinin haseke yi ypg ye bırakması/#33794952)

sözlüğün en kindar yazarlarının başında geliyor. bize bulaşmasa bari*.
Az sonra balkonunun altında ikiye beş ebatlarda bir abd bayrağı yakacağım bir tori.
Amirakaya sakso çekenlerin türklere empreyalist demeleride ayrı bir ironi. Ulan abd size para silah vermese neyle savaşacaksınız sayın eşeksavarlar.
(bkz: portland trail brazzers/#33795096)

ah porto ah cahillik yapınca sen bile çekilmiyorsun:

1) kore savaşına gönderilen tugay gönüllüler tugayıdır. oraya gidenlerin techizatını ve eğitimini devlet üstlense de gitmek isteyenler kore'de komünist güçlere karşı gönüllü savaşmıştır. devletin teşvik etmesi gönüllü olduklarını değiştirmez.
2) özelleştirme bir liberal politika gerçeğidir*, ülkeye ait girmaların işletmesi yabancı firmalar tarafından yapılmış olması onu satmak manasına gelmez.

birde biji serok obama diyen urfalı vatandaşlar vardı hani ? onlar kesin vatanperver milliyetçi insanlardır*.
Bir insana doğru olan şudur diyorsan onu önce senin yapabilmen gerekir. Gelmiş envanter abd malıyla dolu diyor, dünyada bir çok ülke abd'nin silahlarını kullanır ama parasını ödeyerek sizin gibi bedava alıp amerika uşaklığı yapmak zorunda kalmaz. Pkk'yı savunan ne kadar insan varsa allah bin türlü belasını versin.
Adam bir winner rkdşlr. Bir koçer ama winner. Yani ne yapabilirsin ?

Emperyalizm filan falan... varsan baksan adamın hacı dedesi bile evvelden komanizdir. bu adama anti-emperyalizmden, amerikan karşıtlığından harbi harbi vuracağını düşünen var mı ?
Parası verilip alınan silah ile "al şunu emrettigimi yap" diye hibe edilmiş silahları aynı sanan yazar.

Boşa nefes tüketmeyin. Seviyesi bu adamın.
cerablus operasyonu başlayalı sesi soluğu kesilen bölücüdür.

dur bakalım, bunlar daha iyi günleriniz...
fırat'ın batısına geçtiler diye seviniyordu.

ahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhah.
(bkz: salih müslim) (bkz: melis) hangisi sensin ?

(bkz: ağlama)
portland koşşş 4654788533 yıllık kürt yurdu gidiyor ühühü.
bir yazar.

(bkz: 24 ağustos 2016 ypgin fıratın batısından çekilmesi)
köpekleri mi feykleri mi eksiliyor acaba?

ahahahshafhf. kürdolara bak ya. *
kürt savunucusu troll, klasik ortadoğulu, mezopotamya çomarı.
abd'nin desteklediği bölücüleri satmasıyla karalar bağlayan bölücüdür.

http://www.cnnturk.com/tu...m-ve-bidendan-aciklamalar

(bkz: 24 ağustos 2016 ypgin fıratın batısından çekilmesi)
30 sayfa entry girip sövseniz ' bakın nickaltım ne kadar dolu ' diye övünecek israf yazarımsıdır.
kendisine çaktırmayın ama, cerablus'tan sonra türk silahlı kuvvetleri menbiç'e geçecekmiş.
menbiç, menbiç diye yazıp duruyordu sürekli.

(bkz: zavallı)
menbiçin elden gideceğini anlaması gereken kürtçü yazar. rojavada sıkışacaksınız lol.
pkk seviciliği yapıp halen sözlükte yazabilen öşekçi.

sözlük yönetimi bu kadar da demokrat olmamalı...
bir hewal ağlıyor gözleri yaşlı

Hep dediğimiz gibi bordo pydli bir yazardır. Kendisi sürekli pyd ile beraber rakka' yı kuşatır. Şu son günler malum sinirli. üzerine pek gitmeyelim.
(bkz: neredesin öşekyüzlüm)
afgan ala'nın görevden alınışı üzerine 41 adet koçu kurban eden şafi trol.

bu adam winner rkdşlr. elemeli maç olunca fenerbahçe nasıl takkadak eleniyorsa bu adam da kazanıyor yani şu sözlükte bulunduğum süre zarfında hiçbir şey öğrenmediysem bunu öğrendim.
ışgılcı tici rıjıvıdın dıfıl.
Eyy porti, sen kimsin ya?
Sen benim çaylaklığıma kıs kıs gülerken, ben de tırşık yerken seni ve tırşık yiyemediğini hatırlayıp gözyaşlarıma hakim olamıyordum... bak açık ekmek de var. Kıps.
Tırşık seven bir yazar bey.
(bkz: anın görüntüsü)

görsel