bugün

Nerede olduğu merak edilen yazar. Evet.
Sahi porti nerdesin sen?

Seni de mi selo ile birlikte içeri aldılar, naptılar asdfgjk.
selo nun yasını tutan arkadaş.

daha çok sancı çekecek gibi.
hem kürt hem ateist yazar. kürdün çomarıdır bu.
Kekodur üzerine ösek atin yeter.
son zamanlarda mantıklı konuşan kürtçü yazar. boş boş laf yapacağına böyle konuşsun canımı yesin.
selam olsun brindarımmmmmmmmmm.
Kürdistan hayali kuran küçük kürtçük.

belliki yaz boyu kaçak elektrikle kullandığın klima çarpmış hocam.
Ne zaman nick altı kavgası olsa oradan gelip ötüyor şahıs hakkında salak saçma iddialar ortaya atıyor

Sen çıkıp kanıtla hangi entry o deyince roket gibi kaçıyor

Pkk lı itin tekidir.
Eyy porti, sen kimsin ya?
Sen benim çaylaklığıma kıs kıs gülerken, ben de tırşık yerken seni ve tırşık yiyemediğini hatırlayıp gözyaşlarıma hakim olamıyordum... bak açık ekmek de var. Kıps.
Tırşık seven bir yazar bey.
(bkz: anın görüntüsü)

görsel
ışgılcı tici rıjıvıdın dıfıl.
afgan ala'nın görevden alınışı üzerine 41 adet koçu kurban eden şafi trol.

bu adam winner rkdşlr. elemeli maç olunca fenerbahçe nasıl takkadak eleniyorsa bu adam da kazanıyor yani şu sözlükte bulunduğum süre zarfında hiçbir şey öğrenmediysem bunu öğrendim.
(bkz: neredesin öşekyüzlüm)
bir hewal ağlıyor gözleri yaşlı

Hep dediğimiz gibi bordo pydli bir yazardır. Kendisi sürekli pyd ile beraber rakka' yı kuşatır. Şu son günler malum sinirli. üzerine pek gitmeyelim.
pkk seviciliği yapıp halen sözlükte yazabilen öşekçi.

sözlük yönetimi bu kadar da demokrat olmamalı...
menbiçin elden gideceğini anlaması gereken kürtçü yazar. rojavada sıkışacaksınız lol.
kendisine çaktırmayın ama, cerablus'tan sonra türk silahlı kuvvetleri menbiç'e geçecekmiş.
menbiç, menbiç diye yazıp duruyordu sürekli.

(bkz: zavallı)
30 sayfa entry girip sövseniz ' bakın nickaltım ne kadar dolu ' diye övünecek israf yazarımsıdır.
abd'nin desteklediği bölücüleri satmasıyla karalar bağlayan bölücüdür.

http://www.cnnturk.com/tu...m-ve-bidendan-aciklamalar

(bkz: 24 ağustos 2016 ypgin fıratın batısından çekilmesi)
kürt savunucusu troll, klasik ortadoğulu, mezopotamya çomarı.
köpekleri mi feykleri mi eksiliyor acaba?

ahahahshafhf. kürdolara bak ya. *
portland koşşş 4654788533 yıllık kürt yurdu gidiyor ühühü.
bir yazar.

(bkz: 24 ağustos 2016 ypgin fıratın batısından çekilmesi)
(bkz: salih müslim) (bkz: melis) hangisi sensin ?

(bkz: ağlama)
fırat'ın batısına geçtiler diye seviniyordu.

ahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhahahahahahhahahahahhahhaahahahhahaahhah.
cerablus operasyonu başlayalı sesi soluğu kesilen bölücüdür.

dur bakalım, bunlar daha iyi günleriniz...