bugün

(bkz: laiklik elden gidiyor)
(bkz: türkiye de muhafazakarlık)
--spoiler--
Allah copunuza kuvvet, gazınıza keskinlik, silahınıza çapulcu hedefi, tecavüzcü belinize güç, yumruğunuza osmanlı tokadı, götünüze daha çok kıl versin, amin.
--spoiler--
andımız kaldırılınca kıyameti koparan ama dua okununca rahatsız olan kemocan propagandasıdır.
olayın haber yapılması bence daha rahatsız edicidir. normal şartlarda bu normal gelir biz askerimizi polisimizi savaşa dualarla gönderdik zamanın da. Ama olayı farklı bir olay gibi gösteren basın oldukça bu tarz polemiklerle de kafa ütülenir sadece.
halkını sikmesi dilekleri ile...
çok yanlış bir harekettir.
dua edilmesi yerine orgy falan yapılması lazımdı tabi.
boşunadır. hatim indirseler ne olur ki. başık baştan kokmuş artık. allah bunlardan yüz çevirdi.
gayet normaldir. müslümanlar dua eder diye biliyorum ben.
normaldir.
"allahallahallahallah" nidalarıyla halkına saldıracak adamlar başka türlü bilenemez.
250 kişilik spor salonu açılışlarına giden başbakanın olduğu ülkede sıradandır. he he müslümanız USA olsun fransa olsun hep ateyiz ondan göremiyoruz orada şöyle dua lı hatimli açılışları, bir siz müslüman,bir siz dindarsınız... Hıyarlar sizi.
aferin denilecek hadise. duadan korkmak nasil birseyse. hep niyet okuyuculugu. bazi yazarlarda acilista bakire kurban edilmis izlenimine kapilmis.
on numara harekettir. tuhaf görülecek bir şey değildir.
(bkz: mehmet haberal ın yemin etmesi)
tuhaf bir harekettir.* bunu savunanlar meclisi duayla açan atatürke niçin saydırırlar o da ayrı bir meseledir.

dua etsinler de bunun haber olmasındaki amaç biraz seyircilere oynama gibi geldi bana. bakın biz çok dindarız yeaa. demek ki neymiiiş. biz 16 yaşındaki kızlara tecavüz edersek kız haketmiştiiiir. dindarız çünkü..

edit: cidden o tecavüz oylaylarında kız istemiştir diyen herifler vardı. illa polisi savunacak ya oç.
çok iyi açılıştır. sanki müslüman değiliz.
kemalistlerin sevinmesi lazım bu olaya. atatürk' de tbmm' yi açarken tekbirlerle açmıştı değil mi ama!