bugün

biz bunları bir püskürttük ki sormayn. çok güzel oldu lan.

(#19920573)
akp'nin gerçekten de %50 olduğunu göstermişlerdir. o ne lan? 30 kişi. orada milyonlarca insan sokaklarda orospu çocukları.
direkt provokasyon deyip benim sinirlerimi bozmayın. benim gerçek halkım bugün sokaklarda 20 kişi olarak güçlünün yanında yer almamıştır. köpeklik yapmamıştır, eli silah tutan adamlara tencereden ses çıkartarak saldırmıştır, gücü yeten daha büyüğünü yapmıştır. . noldu, dün; ülkücü liseliler, komünist köpekler dediğiniz, alevisi köpek sunnisi müthiş dediğiniz, ateisti ibne , dindarı etliye sütlüye karışmaz dediğiniz, gs fb bjk hepsi şikeci işleri güçleri maça gidip olay çıkarır dediğiniz tüm gruplar birleşti ne oldu... ne oldu akp yalnız kaldın bugün polise sığındın. yarında askere sığınırsınız ama nafile akp 12 eylül referandumda askeri istemiyoruz darbeyi istemiyoruz diye ağlamadı mı, tükürdüğünüzü yalamayın.
döl israfından başka bir şey olmayan şakirtlerdir.
izmir barosu tarafından yakalanmak üzere harekete geçilmiş "insan avlamaya çıkmış psikopatlar"dır.

yakın zamanda belirlenip adalete teslim edecek, yargılanacaklar, bir köpek gibi ait oldukları deliğe tıkılacaklardır.
bu linkten insan avlamak üzere nasıl toplaştıkları görülebilir.

https://www.facebook.com/...22&type=1&theater
göstericilerle aralarında polis duvarı olduğu halde, arkalarından leş kargası gibi gelen, ellerinde karılarını dövmekte kullandıkları sopalar olan hırpani milislerdir.
(bkz: ak oğlanlar)
kanlı pazar olaylarının faillerinin torunlarıdır...
ak gençlik nerede hadi yiyosa çıkın alanlara diye artistlik yapan klavye delikanlılarını kuyruklarını bacaklarının arasına kıstırıp defolup gitmesine sebep olmuş toplasan sayısı 20yi bulmayacak gençlerdir. ne sandınız lan hadi çıkın dediğimizde yere uzanıp hadi dövün bizi diyeceğimizi mi? kısacası koyun dedikçe koyanlardır, inim inim inletenlerdir.
polis ile bilrikte ortaklaşa suç işlemek dışında hiç bir şey yapmamış olan orospu çocuklarıdır.
keşke denk gelsek dediklerim. onlar elinde sopa ile ben elimde çelik tencere ve kaşıkla.
gene g.t korkusundan polıs arkasında gezmıslerdı cıksanıza meydana akgenclık!
terbiyesizlerdir.
memleketini teröristlerden korumak isteyen bi nevi gönüllü asker.