bugün

Belliydi boyle oldugu ben de okudum daha once bunu, oynayan kisileein butun bilgilerini calan bi uygulama. Asla indirmemek lazim.
(bkz: biliydim beyle olacağını)
adamların senin s2k telefonlarının s2k kameralarına ihtiyacı yok ki seni araştırmak için.

adamların dünyanın üstünde 3000'den fazla uydusu var istese girdiğin tuvaletten bile hd kayıt yapıp internete atar.

dediğiniz doğru olsun eyvallah. kabul ettim. ama camide ne yapıyorsunuz da adamlar görmek istesinler lan. girip namaz kılıp çıkmıyor musunuz camilerden. ben öyle yapıyorum bir tek.

Manyak manyak işlerle uğraşıyorsunuz ha. istemeyen adam yüklemesin. sanki cia gelip zorla bu uygulamayı yükle diyor.
O tespiti bin çeşit başka konuyla facebook ta yapıyo zaten dedirten.
facebook için de aynı şey deniliyordu. onu diyenler şimdi facebook'u en çok kullanan adamlar.
Cogu kisi cia in buna ihtiyaci yok demiş. Bir anda patlayan, tum dunyada tum insanlarin -istisnalar haricinde- elinde bulunan oyunun amaci ne olabilir? Bunun hakkinda uzman kisilerin yazdigi ingilize metinleri okudum. Uygulamanin amaci cok farkli, oynayanlar bilmediginiz tehlikenin altindasiniz kabul edin.
Olum hadi izlediler bizi napacaklar aq. Salak salak şeyler gps izliyilir bizi iptil pikimincilir afferin bi pokemon oynayanlar aptal zaten aq. izlesinler beni aq napacaklar ha napacaklar söyleyin laaaannn.
abi ne salak adamlar var ya. gördükçe insan üzülüyor kimlerle aynı havayı soluyoruz diye.

lan bir yeri bulmak istediğinde adamların haritasını açıp sokak sokak oradan buluyorsun zaten, adamın sana ihtiyacı mı var?

hiç mi google maps açıp sokak sokak gezmediniz amk?

zaten google bünyesinde bulunan bir firmanın yaptığı oyun için "gmail şifrelerimizi çalıyürler" diye yaygara kopararak salakları kandırdınız, onu geçtik şimdi de bu çıktı.

binlerce uydusu olan, dünyayı bbg evi gibi izleyen adamlar senin 5 mp boklu kamerana kaldı amk. *
Hani cia'in çok gelişmiş uyduları vardı taaa uzaydan okuduğumuz gazetedeki yazının fotoğrafını çekebiliyordu. Pokemon go'ya mı kaldı koskoca cia.