bugün

Artık platonik olmayan aşktır.

itiraf edilirse değersiz bir tanım olur. Şarkı da geçtiği gibi "seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli"

Ya da platon'un dediği gibi "gerçek aşk" budur. itiraf edip yok etmeyin.

Düşünün ki, içinizde şüphe oluştu. "Ya olumsuz cevap verirse?" Diye. Bu aşkın değerine gölge düşürmez mi? Bu içinizdeki en asil duyguların adını kirletmez mi? Ya da olumlu bir cevap aldınız. Konuştunuz. 1-2 ay sonra muhtemelen ayrılacaksınız. ( ihtimal. ) içinizdeki duygular tamamen yok olacak. Ve geriye kalan 1-2 aylık bir vakit kaybı olacak. Bırakın da platonik olun. Aşkların, bedenlerin ve temasların, ötesindeki olun.

(bkz: ne ben varım ne sen varsın bu hikayede)
Derin bir oh çekmektir.
platonik aşkında bir onuru haysiyeti var. lütfen itiraf platoniğin doğasına aykırı yapmayalım böyle şeyler.
Bir şey olduğu yok. Ardından sevilmiyorsanız cikmiyorsunuz bile. Yapan bilir.
Pekte doğru olmayandır. Platonik aşk platonik iken güzeldir. Tabi ne kadar güzel olduğu tartışılır.
+aslı bir şey dicem
-de kerem
+şey ben uzun zamandır
-evet nolmuş
+şey aslı
-ney aslı söylee
+sevgilin hamit'den hoşlanıyorum.
-ayoıoöhhh
+bir sorsan ya düşünür mü beni sakso jumbo bumbi jmping her numara var bende.
bana gore seviyorsan git konus bence mantigindaki itiraftir. ben niye uzuluyorum mk karsimdaki uzulsun diye gidip evlenme teklifi ettigim oldu. takilacak birsey degil.
itiraf etmis ve reddedilmis biri olarak soyluyorum ki koy gotune gitsin. soyleyince bir bok olmuyor. sizi mutlu eden kisilere yonelin.
büyüyü bozmaktır. Hele birde olumsuz cevap alınırsa büyük pişmanlık yaşatır.
yapılmaması gerekendir, yaşa kardeşim kendi içinde aşkını (bkz: ben ettim sen etme)
Yüksek dozda yürek yemek gerekir ki deli cesareti olmayanlarin da yapamayacagi bir istir.
(bkz: ama ben seni arkadaş olarak görüyorum muhsin)
Salak şahsım tarafından sevgililer gününden 1 gün önce yapilmis eylemdir. Yanit çok barizdi zaten.
HiÇ tavsiye etmeyeceğim bir şeydir. Aman aman.
Cesaret ve özgüven gerektiren olay.