bugün

Facebook profillerine siyah kurdele koyarak ve terörü lanetliyoruz tarzı ucuz tepkilerle yapılan eylemdir. Adamlar her yıl onlarca askeri şehit ediyor onlarca insanı öldürüyor siz öyle diyince 'ayy pardon ben hemen silah bırakıyorum' falan mı diyecek sanıyorsunuz? Birazcik mert olun türk gibi davranın da sert tepkiler verin.
(bkz: uff snne be pkk s)
getiren lan silahımı hemen dağa gidip üç tanesini indiriyorum diyemeyeceğine göre...

ya belki ucuz popülarite belki değil belki elinden gelen o belki bırakmazlar silahlarını ama tepkidir. zaten tepkiler artık bu işe dur demesi gerekenlere. bizde biliyoruz biz burdan ne yazarsak yazalım o orospu çocukları devam edecek. herkes tepkisini ortaya koymalı sağduyu demek istemiyorum ama sağduyulu şekilde yani adamların istediği gibi karışıklık çıkararak değil, artık yeter diye. tepki göstermenin zamanı geldi geçiyor.
hanım keleşi getir baskın yedik lafını aklıma getiren bir başlık.
öğretmen gönderdik öldürdünüz,
doktor gönderdik vurdunuz,
gap için mimar ve mühendis gönderdik onları da katlettiniz,
okul yaparız bombalarsınız,
fabrika açıldı servis arabasını taradınız, fabrikayı sabote ettiniz,
otel açıldı, sahibini yok ettiniz,
gap' ı patlattınız,
btc' yi patlattınız,
hükümet kürt kimliğini tanıdı ama yine de askerlerimizi pusuya düşürüp öldürdünüz,
derdiniz ne lan sizin, ille tüm örgüt üyelerinizi öldürmek zorunda mı bırakacaksınız bizi!

şeklinde şu an attığım triptir.
pkk'yı sikip atmaktan daha kötüdür.