bugün

burdan ne anlam çıkarmak gerekiyor. demokrasi barış tamamda toprak bütünlüğü ne olacak.

http://www.milliyet.com.t....2010/1288222/default.htm
başörtü ile ne alakası var onu anlayamadım. doğru dürüst öğrenemediysen kuranda da yazdıgı gibi bir bilene sor kuzum.
doğal bir olaydır. sevinenlerde olabilir, üzülenlerde. fazla polemiğe girilmemesi gerektiğini düşünüyorum arkadaşlar.
referandumdan evet çıkmasını kutluyorlarmış gibi çarpıtmalara açık olan bir başlık seçilmesinden mütevellit bdpnin yaptığı kutlamanın katılımın düşük olması sebebiyle olduğu şeklinde düzeltilmesi gerekir. evet sonucunu değil boykot kararının tutmasını kutlamaktadırlar.
referandumdan çıkan sonucu gölgelemek,halkın yeni anayasaya bakış açısını olumsuz yönde etkilemek amacıyla yapılmıştır.pkk bunu ilk defa yapmıyor.aynı şeyi haburda yaptı açılımı lekelemek için başardıda.şimdi sıra anayasa değişikliğinde.o kadar rahatsızlarki ilk dakikadan eyleme geçtiler.kutlayın anam kutlayın sıra sizede gelecek.keser döner sap döner gün gelir hesap döner.
(#9368400)
(bkz: pkk nın evet kutlaması)

ben ne demiştim?
yapılan kutlamanın "evet" için olmadığı ortada olan durumdur. Çünkü pkk yardakçısı kürtler, referandumu, en başından beri boykot etme çabası içerisindedirler. ayrıca; doğu illerinde, seçime giden insanları, kürtlerin(pkk yardıkçısı olanlar) taşladığı haberlerini de okumak mümkündür.
teröristlere bu sevinci yaşatan %58'lik türk halkına kucak dolusu sevgiler.
boykot kararı veren partinin önündeki anlamsız(!) kalabalığın yaptığıdır. madem boykot ettin tarafsız olman gerekmez mi demezler mi adama? ya da istedikleri bu muydu lan yoksa?!