bugün

taktik maktik yok. bam bam bam diye geçeceksin içinden bu şerefsiz pkk sempatizanlarının.
Güzel bir yazı.
(bkz: ikisini de seviyorum var mı diyeceğiniz)

(bkz: yıldız tilbe)
başlıyorum.

türk düşmanı değilim ama ahmet kaya'yı terörist olarak görmüyorum demek.

sosyalizm heval, komünizm heval, halkların kordeşliği heval demek.

eşitlik, vatandaşlık, dumokrassii derler her fırsatta.

siz kürtleri dışladığınız için pkk bu kadar güçlü demek, dağa çıkmaları haktır demek.

hayır sayın geri zekalı, iki yüzlü puşt. hak falan değil. kimse dışlandı diye terör örgütü kuramaz. zaten dışlandıkları falan yok. kürtlere kardeş diyen bir sürü türk var. maalesef ki var. ben de dışlandım ama terör örgütlerine katılmadım. insanın mayası bozuksa her boku yapar. bunların da genlerinde terör var işte. dışlandılar diye türk askeri öldürmek kimsenin haddi değildir. dışlandılarsa da mutlaka bir sebebi vardır. gören de bunları çok medeni bir halk sanacak. nasıl bir dışlanmaysa anadoluya bunları türkler getirmiş. ya atalarımız da cidden çok ırkçıymış. anadoluya bunları getirip dağlarda yaşamaktan kurtarmışlar. böyle ırkçılık olur mu yav. vallahi pes. hitler'e bile tulum çıkartmışız ırkçılıkta. aynen yav. tarih bilmeyen cahillerin böyle şeyleri yazmaları normal.

diyarbakır'daki bunlara bok yedirildi, kıçlarına cop sokuldu.

oradakilerin hepsi teröristti. masum falan değildiler. sol terör örgütlerinin ve pkk'nın kurucuları vardı orada. mazlum doğan, laz kemal, gülten kışanak, sırrı süreyya önder hep oradaydı. esat oktay komutanım bunlara az bile yapmış. 80 darbesinden önce bir halt bilmeyen sığırlara söylüyorum. sol terör örgütleri cirit atıyordu ülkede. hamile kadınların karınları deşiliyordu. örgütler katliam üzerine katliam yapıyordu. sağcılar-solcular birbirini kesiyordu. aklı sıra solcular, sol devrim ayağına devleti yıkıp sosyalist bir kürdiye kuracaklardı. kenan evren bunların kuyruğuna öyle bir bastı ki acıları hala geçmedi. solcular, türk askerinden öyle nefret ediyorlardı ki fetö ve akp'yle bile işbirliği yaptılar ve ordumuzun şu an bu halde. mesela ahmet altan denen o gavatı iyice bir araştırın bakayım. boşuna mı sürekli 80 darbesine giydiriyorlar her filmlerinde. uçurtmayı vurmasınlar filminde bile türk ordusunun föşizmi yav diye akılları sıra ordumuza giydirme yapıyorlar. dikkat edin solcu yönetmenler filmlerinde hep kürt eşkıyalarını överler çünkü onlar ezilmiştir ya köylüdür ya. beyaz türkler faşistin önde gidenidir onlar için. halka tepeden bakarlar. halkı sömürürler güya. onlara göre böyledir. bu cihangir solcuları kadar iki yüzlü insanlar yoktur. sırf pislikleri öğrenilmesin diye 80 darbesini hep yanlış öğrettiler insanlara. araştıran insanlar, 80 darbesinin solcuların anlattığı gibi olmadığı gayet de biliyorlar. solcular sizin sandığınızdan daha da cahildir. adamlar bizim çocuklar başardı yalanına inanıyorlar amk. yazık bunlara.

80 darbesi yüzünden pkk güçlendi.
alakası bile yok. pkk, 80 darbesinden önce de güçlüydü. dağlara çoktan konumlanmıştı. devlet oralara ulaşamıyordu bile. diyarbakır cezaevi olmasa bile her türlü güçlenecekti pkk. mazlum doğan'dan sonra kürtler çocuklarının ismini mazlum koymadı mı? koydu. pkk'yı bir fikre dönüştüren bu şerefsiz sol medyadır. pkk, sadece şeyh sait'in, seyit rıza'nın bir devamıdır. o zamanlar pkk yoktu. kürtler o zamanlarda bile mi eziliyordu? kimi kandırıyorsunuz lan siz? ancak enayi cahilleri kandırırsınız. esat oktay bunlara iyi ayar vermiştir. esat oktay'ın tek hatası, oradakilerin hepsini öldürmemesidir. esat oktay yıldıran'ın kıbrıs harekatındaki payı büyüktür. o adam rumların, kıbrıslı türklere nasıl işkence ettiğini gördü. rumları az ağlatmadı. sonra da gitti pkk'lıların anasını ağlattı. esat oktay yıldıran, sadece küfür edilip geçilecek biri değildir. kıbrıs gazisidir. ya cahiller ya da pkk'lılar küfür ediyor zaten.

ama akp de megri megri dedi.

sol çomarları hız kesmiyor. ulan bitmiş pkk'yı akape diriltti zaten. hatta uzun adam, pkk'yı terör örgütü olarak görmediğini bile beyan etmiştir geçmişte. bu parti eninde sonunda çözüm sürecini yapacaktı. bu parti türkleri bitirmeye ant içmiş. akp'nin içinde de bir sürü pkk'lı ve kürtçü var. aynen chp'de olduğu gibi. megrinin megrinin de amına koyayım. musa anter'i ananların da, atatürk'e katil, faşist diyenlerin de. omurgasız y-chp'liler, bunları kaldırabiliyorlarsa pes diyorum. chp'nin içinde adam gibi adam çok az. chp, atatürk'ün çizgisinden çoktan çıktı. enayi chp'lilere atatürk diye gaz veriyor pkk'lılar. kendi partisinin yaptığına ses çıkarmayanların, benim gözümden akp'lilerden bir farkı yoktur. ya da onların işine de geliyor olabilir.
Allah'ım ben bu şerefsizleri anlayamıyorum ya.

Gerçekten anlayamıyorum gençler kan beynime sıçrıyor.

Yanımda olsalar ümüğünden tutar suratlarını dağıtırım ama klavyenin arkasından çaktırmadan pekaka'yı savunuyor bu şerefsizler.

Böyle olunca da bir şey yapamıyorsun ki.

Sizin gibi genç güzel kardeşlerimizde hiç ayıkamıyor böyle şeylere.

Bu abinizde bunların sizleri nasıl kandırdığını görüp bir şey yapamayınca deliriyor.

Boşu boşuna tansiyonu çıkıyor böyle şerefsizler yüzünden.

Ekrem imamoğlu yönetimindeki istanbul'da pekaka motifli çocuk parkı yapılmış.

Adamlar hala Pekaka'yı çaktırmadan savunmak için "Akp'de megri megri dedi." diyor.

"Akp'de megri megri dedi, habur, oslo." bahaneleriyle pkk'lılara saksofon çalan, gırtlak genişleten Alevi mezhepçisi Kürt faşisti cehape'ye zerre laf etmeden, pkk'lı şerefsizleri kudurtan AKP'ye laf etmek en büyük pekaka'yı savunma taktiğidir.

Bu abiniz bunu bilir bunu söyler.

Hadi bakayım.

Halbuki biz akp megri megri derken de tavrımızı koyduk, şimdide pkk'ya saksofon çalan, gırtlak genişleten her türlü ite tavrımızı koyuyoruz.

Ulan sanki bir de akp megri megri derken cehape buna çok karşı çıkıyormuş gibi bizim vatan severliğimize laf eden sahte Atatürkçü Kılıçdaroğlucu ibneler yok mu?

Bakın bu mezhepçi Kılıçdaroğlu yoldaşı sol çomarlar işine gelmeyen şeyleri hemen unuturlar gençler.

Misal örnek versin bu abiniz hemen size.

Hakkari'de özerklik vereceğiz diyen, Dersimspor diye futbol takımı kuran Kılıçdaroğlu'nu çok çabuk unutmuşlardır bu sol çomarlar.

Vallahi de billahi de bu sol çomarlar eğitilmezler.

Zaman öyle bir zamanki Cehape'ye oy veren her insan bilinçli bilinçsiz olarak pekaka'lı itlere destek veriyor.

Bilinçli olarak oy verenlere lafım yok hepsinin canı çıksın da, bilinçsizce cehape'nin pekaka'lılara gırtlak genişlettiğini bilmeden cehape'ye oy veren her bir insanımız için canım çok yanıyor.

En çok bu bilinçsizce cehape'ye oy veren saf vatandaşlarımıza acıyorum ben.

Geleceğimiz çok tehlikeli gençler.

Pekaka'lı şerefsizler Atamızın partisini ele geçirmiş, bir tek Kemalist, Atatürkçü bırakmamış Atatürk'ün partisinde, kaşla göz arasında pekaka savunuculuğu yapıyorlar.

Ama anlayamıyoruz çünkü Atatürk'ün arkasına sığınarak yapıyorlar bu tür şerefsizlikleri.

Allah Atatürk'ü sevmediği halde seviyormuş gibi davranan herkesi helak eder inşallah!
daha doğrusu türkleri uyutma taktikleri ...

kademeli bir şekilde yapılır , zaman kazanmak , türkleri
zayıflatmak , borçlandırmak temel hedeftir .....

her kesimden kiralık yazarlar işe alınır . önce türklere
" siz çok kuvvetli , zenginsiniz , biraz taviz verin " denir .
gevşeyen türklere laf arasında , karambolde şunlar söylenir .

* türk diye bir şey yoktur ......

* osmanlı türk değildir , devşirmedir ....

* herkes allahın kuludur , mülk allahındır ....

* türk varsa da çok azdır , karışmıştır .....

* türkler ,barbardır , cahildir , göçebedir ....

türkler uyanıınca .....

türkler bizi , dövdü , sürdü , 8976 yıllık devletimiz
kilisemiz ....
bunlar hunların , osmanlının çocukları tatarlar , hunlar ......

provokatörler , süslü , ilginç kelimeler kullanır , iddialı konuşur
cennet vaat ederler ve asla tartışmaya girmezler .
2'ye ayrılır bunlar;

1- Sadece saz çalıp entelektüel olduklarını sanan ve mağdur edebiyatı yapan alevi kürt milliyetçileri. (kürt bile değillerdir, komik tarafı bu.)

2- Seçim zamanları öcalan'ı trt'ye çıkaran akape ve sözlüklerdeki antifriz görevi gören yalayıcıları.

Bunlar bayılarak savunur yeri gelince pkk'yı. Özellikle kendini milliyetçi sanıp oy verdiği m.. partisinin liderinin milliyetini bilmeden oy atarlar.

''pkk'lı şerefsizleri kudurtan akp'' kısmını görene kadar ayık kafa ile yazıldığını sanarak okudum. Hata etmişim. Ensar tecavüzlerini ölene kadar savunan ve pkk'lıları davulla zurnayla karşılayan, ışid'liler 3,5 sinirli genç diyen, türk şehitlerinden kelle diyerek bahseden partiyi soluksuz zevke gelerek yalamak nedir anlamıyorum.
muharrem incenin pkkyı savunduğunu bu başlıktaki entrylerden öğrenen çok olur.

ama aslı öyle değildir.

(bkz: paradox)
En basiti türk diye bir şey olmadığını iddia etmek.
Bu ülkede neden hekres kendini asli unsur sanıyor? Günaydın ülke çoktan türklerinden elinden çıktı hala burda 2000 lerden kalma inci sözlük Türkçülüğü dönüyor? Yok barış ataymış yok nihal atsız mi sence bunların konuşma zamanı mı? Hitler karargahında sscb askerlerinden saklanırken baş mühendisine Berlin in maketlerini yaptırırmış demek istediğim uyan kalk etrafına bak en hakiki türkçü dediğimiz adamlar bir yerlerde 2 3 koltuk için "her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldık"diyenlerin ayak altında? O sikik 30 40 yıllık hayatını da vasat bir ideolojiyle geçirme.
Bu kadar da yavşak olunmamalı.
Ilk entryde yazılanlara tamamıyla katılıyorum. Bu yuzirlari dikkatle izlediğinizde ne olduklarını çok kısa sürede anlarsınız.

Adrese teslim olmuş zaten tebrikler...