bugün

ne zaman terör haberi görse pkk ya ana avrat küfreden, ''alayını gebertmek lazım'' diyen kürttür. benim arkadaşımdır, bizzat şahit olduğum vakadır. 5 vakit namazında şehitlerimize dua eden kürttür.

ayrıca pkk bittiği gün kürt halkı azad olacak şeklinde düşünen kürttür.
ayrıca bir tane de benim komşum olarak vardır.
azınlıktır. kabul edelim kürtlerin yarısı pkk yı desteklemekte. bdp denilen terörün ankara şubesi seçimlerde %6 oy aldı. kürtler müslüman olmayan kafilerdir. küffarla savaşmak farzdır.
henüz denk gelmediğimdir. ama vardır mutlaka. helal olsun dedirtir.
gerçek kürttür. kürt görünümlü şerefsiz değildir.
gerçek kürttür, riyakardır. için için gülmektedir...
arkadaşlar kürtlerin %80'i pkk karşıtıdır.. tüm kürtler pkklı gibi bir izlenim var maalesef..
bu ülkenin ekmeğini yiyen ve yemek yediği çanağa tükürmeyen namuslu insandır.
(bkz: diş perisi)
sayısı diğerleri kadar olmasa da azımsanamayacak kadar kalabalık olan kesimdir.

çoğunluğu akpartiye oy verir, eskiden çoğu refah partiliydi.

kürtlerin milliyetçi olanları pkk'ya, dine yakın olanları ak partiye yakın olarak genellenebilir.

dine yakın olanlar ülkesini vatanını seven kişilerdir, diğerleri siyonist ve mecusi pkk'ya taraftardır.

bunlar aslında taban tabana zıt kişilerdir ama kürt olduklarından birbirini kırmamak için dalaşmazlar.

haliyle kalbinde zerre kadar iman olan, allah korkusu olan bir müslüman olan kişinin yapması gereken eylemi yapmıştır. doğal olandır; şaşılması gereken öbür hayvanların eylemlerine destek verebilen ya da bunu makul görebilenlerdir.

edit: (bkz: why hi one why)
yediği kaba şıçmayan kürttür.
(bkz: şakürt)
bu mantaliteye sahip sayıları bir elin parmağını geçmeyen kürttür.
pkk nın bitmesi için akp oy veren kürttür. kürtlerin şehit haberlerine sevindiğini söyleyende pkk şakşakcısı şerefsiz kürtten farkı yoktur.

kürdüm ve kafatasçı köpekler gibi şehitleri siyasete ya da ırkçılığa karıştırmam.
gerçekten var ise burada yazdıklarım için özür dilemek istediğim yurttaştır. "teröre karşıyız,ülkemizi seviyoruz" diye samimi bir ses vermeleri yeterlidir.
pkk bittiğinde tüm kürtlerin ulaşabileceği bilinçtir bu. aksini düşünen kürt varsa pkk nın etkisindendir. pkk bittiğinde kürtler de en az lazlar kadar kendilerini türk hissedecektir.
vardır böyleleri. ben de görmüşümdür. ama unutmayalım ki bu millet en iyi kürt ölü kürttür diyenlerin peşinden gitmektedir.
varsa başımın tacı, gönlümün ahbabıdır.
kürtleri kesmek lazım diyen ırkçılara ibret olması lazımdır. pis faşistler sizi.
kardeşimizdir. bizdendir. ~~
orospu çocuğu değildir.
vatan haini değildir. bilirki şehit olan asker onunda askeridir.