bugün

gocunuyor olma ihtimali büyük olan kürttür.

yav arkadaş ben pkk'ya lanet olsun, hepsi gebersin diyorum.cümlemin içinde tek bir kürt ibaresi bile yok. sen bana kürt düşmanı, ırkçı falan diye cevap veriyorsun.

o halde sen ne ayaksın, ben pkk orospu çocuğudur, diyorum, yani benim cümlemin senin annenle hiç bir ilgisi yok, sen niye pireleniyorsun ki.
üstüne aldıysa kürt değil, insan hiç değildir. yani pkk lıdır.
bdp'ye oy atıp sonra da her kürt pkk'lı değildir diye saçmalayan anguttur.
açıkça pkk yı destekliyordur, bu da bir nevi katil olmak demek, Türkiye Cumhuriyeti'nde askerlik görevinin zorunlu olduğunu düşünürsek katillik de değil canilik, sapıklık, kasaplıktır.
pkk nın yalnızca kürtlerden oluşmadığını bilmeyen, dağlarda ölen teröristten farksız kişilik.
pkk'lı olan kürttür. yakalanıp öldürülmelidir.
pkk lıdır.
yarası vardır gocunabilir. genelde aşağlık kompleksine sahiptr. pkklı gibi görünmesede kendi içinde pkknın düşüncelerini isteklerini benimser. o yüzden en küçük bi lafta kendini ortaya atar ne söylediğini bilemez hale gelebilir. orospu çocuğu psikolojisi işte mazur görmek lazım.
pkk'lı şerefsizlerdendir ya da bu ülkeye gönül bağlarıyla bağlı olmasına rağmen bazı antilopların onlara hain gözüyle bakmasından gocunan sadece kürt vatandaştır.
o boş dağlara atılan bombalardan birini sıkıcı ve gereksiz kafasının orta yerine hakeden kürttür. niye mi? eh, insan terörü desteklediği anda insan olmaktan da çıkar.
en iyi kürt TÜRKÜM diyen kürttür bunu unutmamak lazım.
yarası olan gocunacağı için pkklı olan kişidir.