bugün

Terör örgütü PKK'nın elebaşlarından Mustafa Karasu nun, 'Adalet Yürüyüşü'nün doğru bir adım olduğunu söylemesidir.
Helal olsun pkk ya mı demeliyiz?
Yoksa pkk nın desteklediği yürüyüşte işim olmaz mı?
bende nerde kaldı bu çomarlar diyecektim ki tam.
Diyarbakır mitinginde türk bayrağı açtıramayan chp nin pkk ile kol kola olduğunun göstergesidir.
yürüyüşü kimin desteklediği yürüyüşün haklı eylem olduğu gerçeğini değiştirmez, madem terör sevicililerin ne halt yediğini biliyorsunuz gidin alın içeriye, aa pardon unutmuşum yoksa '' onlor do yoroyoşo dostok voroyor'' diye mağduriyet kasamazsınız. şöyle anlayabileceğiniz bir örnek vereyim umarım anlayabilirsiniz, sizin gibi gerizekalı yobaz insanların çoğu da müslüman ama bu islamın kusursuz olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
adalet değil dalalet yürüyüşü o. adalet olsa zaten bırak yürümeyi ayakta duramazlardı *
Chp bu desteği 2 gün önce reddetti ama a haber dışında yayın organı bilmeyenlerin nereden haberi olsun değil mi?

Ayrıca seçmeni sürekli aşağılanan bir partinin hala bu kadar ucuz siyaset yapması kimleri doğrular nitelikte?
Kim demiş ? Akp nin davul zurnayla karşıladığı PKK lılar.... AKP nin yaptıklarına bakmadan başkalarını suçluyacak kadar ya beyinsizsiniz, yada gurursuz. ikisi birden olma ihtimaliniz bence en yüksek ihtimal.
Kürt açılımını destekleyen tayfanın eleştirisi olunca ciddiye alamadım.
kılıçdaroğlu, bu konu hakkında bin kere cevap verdi ayrıca pkk'ya sonuna kadar karşılar. asıl soru şu, siz terörü ne zaman bitireceksiniz? terörü bitirmek için gürcü putunuz siz moronlardan daha ne kadar yetki istiyor? çavuşoğlu, kıbrıs'ı neden bir an önce teslim etmeye çalışıyor? türkiye, bok içinde yüzüyor hala o pkk'lı bu fetocu... bakın, biz(diğer %50 çoğunlukla) şucu bucuların söylemleri ile hareket etmeyiz, kendi fikrimiz ne ise onu beyan ederiz. anlaşılan yetersiz proteinden beyinleriniz çürüme noktasına gelmiş.
edit: akp yolun sonuna geldi. en alt tabakadaki geri zekalı ak troller dahil ülkeyi de yolun sonuna götürerek cepleri iyice doldurmaya bakıyorlar.
... açıklama....

Yazacak çok şey var.

Gece saat 4 lere kadar gittiğim köylerden
Anca dönerdim eve.
CHP yüzde sini artırmak için yaptığım toplantı ve konuşmaları
Hatırlamıyorum bile.

Telefon açtığımda

Hayırlı cumalar derdim.

Bugün salı veya cumartesi günü tepkilerine karsilik,

Ooluumm biz CHP liyiz bize hergün cuma esprisi yapardım.

Neden diye soranlara cevaplardim.

Genel başkan yardımcısı Mehmet bekaroglu gibi Atatürk e söven biri partide

Genel başkan yardımcısı Sezgin Tanrıkulu gibi PKK li bizde

Partide Atatürk ün Cumhuriyet ilkelerini savunan

Bir tane adam bırakmadılar.

Ne kadar Kürt ayrilikcisi varsa

Paul henze ( eski istasyon şefi) dahil
Eski büyükelçi edelman dahil

Sempatik lik yapmadıkları

Liman kalmadı.

Marksist olduğunu iddia Eden

Aslında enerji koridoru için elde tutulan

Dangalak kurtculerin

Kültür , ana dilde eğitim gibi

Masum gözüken isteklerinin gerisinde

Bizi parçalanmanın beklediğini dünya alem biliyor da

Akparti in son altı yılda yaptığı ihanetleri

Bu ülke seçmeninin yarısı görmüyor mu.

Konuşacak çok şey varda.

Sesli çığlık atan yok...
(bkz: algı oyunu)
Asparagas haber, provokatör yazar. Fakat gerçek bir şeyler istiyorsanız:
(bkz: Çözüm süreci)
(bkz: Kürt açılımı)
fazla karbonhidrat beyin çürütür, hep derim.
kafasını kuma gömmek suretiyle gerçeklerden kaçabileceğini sanan hayvan hangisidir? tabi ki devekuşu. peki muhalif eşşeklerin benzer refleksini neyle açıklayabiliriz? metamorphosis.
cahil kemalistler için edit: (bkz: kafka)
Unutursak kalbimiz kurusun editi:
görsel
Bundan sonra AKP medya ve bürokrasisinin başlıca üç görevi bulunuyor:Birincisi Tayyip Erdoğan’ı kutsayarak seçimde yenilmesinin mümkün olmadığına milleti inandırmak/kandırmak…ikincisi Kılıçdaroğlu ve CHP’yi her türlü yalanla karalamak…Üçüncüsü de Meral Akşener’i her şekilde halkın gözünden düşürmeye çalışmak Ki parti kuramasın…Çünkü artık AKP biliyor ki, 15 yıldan beri millete anlattıkları sözde başarı hikayeleri yandı, bitti, kül oldu. Yalanın sonuna geldiler. Kaybetme sırasının kendilerinde olduğunu görüyorlar:Köprü yaptık diyorlar, millet pahalı olduğu için kullanamıyor…Dünya bizi kıskanıyor diyorlar, Türkiye dünyanın en huzursuz ülkesi durumunda…Dindar nesil yetiştiriyoruz diyorlar, dindar ortakları darbe yapıyor…iMF’ye borcu bitirdik diyorlar, devletin altın rezervini ingiltere’ye rehin verdikleri ortaya çıkıyor.
şaban sevinç
Bütün Yunan basınında ortak bir yaklaşım var: Kıbrıs konusunda içeride anlaşma sağlandı. Demek ki aslında şu anda Türk kamuoyuna yönelik isviçre’de bir şov yapılmakta. Bakın biz aslanlar gibi haklarımızı savunuyoruz; ama ne yapalım, bu kadar oldu.” noktasında  bir oyunla karşı karşıyayız. Yani Türk kamuoyu çok bilinçli bir oyunla aldatılıyor, yanıltılıyor. Bunun sonunda biz Kıbrıs’ta Annan Planı’nın da gerisine giden adımlar atıyoruz. Çok basit: Annan Planı’nda ordunun çekilmesi 18 sene, burada 12 seneden bahsediliyor. Siz bir devlet yıkıyorsunuz, bir Türk devleti yıkıyorsunuz. KKTC bir Türk devleti. Tarih karşısında sorumluluğu nasıl alıyorsunuz? Bu adımı atarsanız tarihteki yeriniz Damat Ferit’in bile altında olacak.
ümit özdağ
(bkz: kaynak anasının amı)

ayrıca gerçek olsa bile, gezi'yi kirletmek için, iktidarin talimatıyla sokaklara inen pkklı ve dhkpcli orospu cocuklarinı unutmadık.

kurumus kalbinizi s.keyim.
Açılım açılım diyen tuzluklar.
Ak parti açılımı pkk ile değil, kürt halkı ile yapmış, pkk açılıma taş koymak için elinden geleni yapmış ve habur olaylarını açılıma karşı bir provakasyon olarak ve sona ermesi için gerçekleştirmiştir.
Açılım süreci diğer yandan pkk yı oyalamak için başlatılmış bir taktiktir. Bundan önceki chp zihniyeti herhangi bir şey üretmediği için biz, bu süreç içerisinde, doğuya lojistik destek amaçlı hava alanları, pkk nın saklandığı delikleri kapatmak için barajlar, heronların görüntülerinin israil tarafından pkk ya verilmemesi için kendi insansız hava aracımızı. Uçaklarımızı istediğimiz, zaman kaldırabilmek için milli yazılımlar ve en önemlisi ateşkes sürecinde barışın tadını alan kürt halkının artık pkk ya destek vermemesini ve daha sayamayacağım bir çok şey sağladık.
tarihi boyunca hiç bir şey üretemeyen zihniyet bize açılım safsataları ile gelmesin.
Size terör örgütleri ile yürüyüşünüzün hayırlı olmasını diliyoruz