bugün

ermeniler, ugandalılar ve ruandalılardır.*
züğürtler, hindular ve çinlilerdir.*
(bkz: teröre karşı alınacak radikal önlemler)
pkk onların abisi kardeşidir.
kürt köylülerdir.

doğruya doğru. kıvırmanın anlamı yok..
30 senedir nasıl geçiniyor bu elemanlar sanıyorsunuz bre gardaşlar.
pkk temizlenirken arada kaynayacak olanlardır.
adamı karısına kızına tecavüz ile tehdit ediyorlarmış bir arkadaşım öyle demişti evlerine girmiş babası silahına davranmış ama tehdit yiyince otomotikman durmuş. şekerlerini almışlar erzaklarını zorla almışlar ve gitmişler. (onlara bile bırakmamışlar.)

sen devlet olarak halkını korumaktan aciz durumdaysan oradaki adamlardan ne bekliyorsun? tamam destek verenleri yok mu? var! ama bazılarıda mecburi eli mahkum.

türkiye'nin en büyük hatası türklerin doğu bölgesinden göç etmesi olmuştur. hayatının hatasını yapmıştır. oraya karadenizlileri yerleştireceklerdi deli gibi çoğalıyorlar. kürtler o kadar baskın olamazdı daha aklı başında vatanını sevenler olurdu böylece sorun kalmazdı ama işte... olacağı varmış olmuş.

yani birine orospu evladı demeden önce 40 defa düşünmek lazım. orijinal orço'lardan bahsetmiyorum. ayrımı iyi yapmak lazım.
(bkz: pkk lıları bünyesinde bulunduran sözlükler)*
(#8415284) doğuda çalışınca fikri değişecek kişi önermesi. çok gördüm ben bu şekilde zorunda olan öğretmenler memurlar ve köylüler. senin gibi herkes götünü yayarak rahat yaşayamıyor.
(bkz: terörü küfürle kınamak)
zamanında pkk'ya destek vermedikleri için katledilen köylerden bihaber olan kişinin açtığı başlık. güzenydoğudan neden kürtlerin akın akın batıya göçtüklerini bir kere daha düşünmek gerek. o bölgede huzur yok. pkk kendine destek vermeyen köyleri katlediyor, zaten artık köyde kalmadı, hepsi göçtü gitti.

(bkz: pkk nın kürtlerin haklarını savunmadığı gerçeği)

http://www.videoaktif.net...n-yaptigi-katliamlar.html
adamlar haklı beyler gibi ifadelerle savunmadan önce, başlığın ilk entry'si birazcık dikkatle okunduktan sonra hakkında yorum yapılması gereken orospu evlatlarıdır.

burada bahsi geçen orospu evlatları, kasten yardım ve yataklık eden bölücü sempatizanlardır. yoksa diğer türlü evin kapısını kırıp ailene keleş doğrultan yamyamlara kahramanlık yapılmayacağı zaten apaçık ortadadır.
balıktan hallice hafızası olanlar bilir ki;
köylüleri kovmak çoktan denenmiş, şehirlerin (özellikle istanbul'un) amına koyulmakla kalmamış o insanların hayatlarının da ta amına koyulmuştur.
ayrıca keyfinden değil, korkusundan susar..

2bin salağa silah veren de ister ki; sen ona o sana küfretsin..
hazır kıt'a da bekleyin.

yiyin birbirinizi!
aferin..
suçsuzdurlar. evet suçsuzdurlar.
sizin kafanıza keleşi dayasalar ne yapardınız?