bugün

yardım ve yataklık edenleri bildiğin halde kanıt yok diye müdahele etmezsen başarı sağlayamazsın. fakat ışid gibi olsak çoktan başarı sağlardık ama biz türklere yakışmıyor kahpece savaşmak. o yüzden bitiremiyoruz.
yeni Türkiye'de pkk ile savaş kalmadığından gereksiz bir tartışma konusudur.

yeni Türkiye'de yataklık, destek ve her türlü ayrıcalık vardır.

yeni türkiye diye konuşanlar sağolsun.
çok kolay hatta türküsü bile var.

http://www.youtube.com/watch?v=VdwIlCzzJWA
sadece savaşmak yeterlidir.
Bazı güruhların anlayamadığı veyahut anlamak istemediği şey savaş ile birşeyin bitmeyeceği gerçeğidir.

pkkyi bitirince savaşın biteceğini mi sanıyorsunuz?

Başka kürt çocuk gene büyüyüp hesabını sormazmı sanıyorsunuz??
Savaş hiç çare değil dostlar.

Önemli olan barışa cesaret edebilmek.
her türlü yanlış cevaba götürecek soru. savaşılırsa iki taraf da kaybeder, savaşılmazsa iki taraf da kazanır.
en doğrusunu recep tayyip baba yapıyor:
(bkz: savaşma seviş)
Götünü istediğinde götüm yetmez sana istersen ağzımı da açayım demeyerek.
işin özü şu ki pkk'ya karşı başarıyı ancak ışid kazanır, türkiye cumhuriyeti değil.
Zaten devletin tepesindeki bazı kişilerin desteklediği bir örgüt, olan garibanların çocuğuna oluyor.
Bir de vatan için ölmek oluyor adı.
Vatan için sürekli ölünecek mi hiç yaşanmayacak mı amına koduğumun vatanında diye düşündürür bu durum.
Bush'un dediği gibi ya bizdensin ya düşmansın diyerek ülkedeki herkese tarafını seçme mecburiyeti dayatarak. Bu ne lan amk adam senin hükümetinde senin meclisinde senin kültür hayatında ama sana apaçık düşmanlık besleyecek böyle iş mi olur.
son 30 yılda yaptıklarımız ne yapmayacağımızı bize anlatır. demek ki öyle derin devletle öldürmeyle, vurmayla, işkenceyle, köy yakmayla olmuyormuş. ee her ne kadar kürtleri sevmesek de (ki ben sevmiyorum çoğunu) öldürüp köklerini kazıyacak halimiz de yok. madem birlikte yaşmak zorundayız sevmesek de o zaman: bol para, bol yatırım, tarıma dayalı endüstriyel üretim,ağalık sisteminin yok edilmesi ve tabii ki kalite eğitim. şak diye kesilir. zira sokaklara çıkanların dağda dolaşanların çoğu işsiz güçsüz boş beleş takımı.
ergenlerin bilgisayar oyunlarından edindikleri kazanim ve deneyimleri sözlü olarak aktardığı başlıktir efenim.
onların yaptığı gibi kalleşçe, yavşakça ve acımasızca insanlık adına hoşgörü güzeldir, ancak osmanlıyı yıkan şeylerden biri de aşırı ve gereksiz hoşgörüydü öyleki azınlıkları kendi vatandaşının üzerinde tuttuğu bile olmuştu, bu pkk illeti sağlıklı vücuttaki bakteri gibidir, vücudun zayıf düşmesini bekler harekete geçmek için en güzeli zayıf düşmeden icabına bakmaktır hakettiği gibi.
çoook basit ya mevcut iktidarla devam edip verip kurtulacaksın ya da mhp yi iktidar yapıp vurup kurtulacaksın.
(bkz: gayrinizami harp/#8262214)
apoyu asın bakalım ne oluyor yada asmayın astık deyin ayaklanınca bunlar asmadık burada deyin ortalık durulunca astık deyin nasıl manyaklarla uğraştığını anlasınlar tam düşünürken bunlar astık ulan deyin bunlar ayaklanınca patlıcan domates astık kuruttuk deyin.
20 yaşında çocukları göndermekten vazgeçerek şekillenebilir.
Sikeceksin. Baya sikeceksin yani. Süper tekniktir.
(bkz: Hilal taktiğiyle sikiniz)
aduket çekerek ya da dayısı mafya olanlar baştan uyarmalı pkk'lıları.
gördüğünü indir ortada örgüt falan kalmaz.
sokak savaşıyla, halkla harekete geçilirse.
devletin bi sik yapamadığın yıllardır gözlemliyoruz.

uyan türk, uyan!
(bkz: savaşın kazananı barışın kaybedeni olmaz)
oğuzhan özyakup mutlaka oynamalı abi.

hacı siz ne yapıyonuz ya? bir terör örgütü sözlükteki bir başlığın altında nasıl bitirilir. hayretler içinde uyumaya gidiyorum.
(bkz: akasya durağı taktiği)
suriyelilerin vereceksin eline silahı altına tankları başlarına da birer tene türk komutan baka bakalım nasıl sikiyorlar onları,
pekekeli köpekler intihar etmezse buradayım.
ne demişler; ölüm ayıbı örter.
öncelikle pkk bir devlet değildir, bir terör örgütüdür ve bir terör örgütüyle savaşılmaz, mücadele edilir. önce bunu idrak edelim. ama bu mücadele için düşük yoğunluklu bir savaş diyenlere de katılıyorum bir taraftan.

gelelim başarı isteyen ve sözlükten birbirinden muhteşem(!) öneriler sıralayan aslan parçalarını bu terörden kurtaracak önerilere:

1- pkk bir neden değil sonuçtur.

2-öncelikle, kürtlerin neden dağa çıktıklarını, neden polis, asker sevmediklerini irdeleyeceğiz.

3-dağa çıkmalarını sebeplerini iyice analiz ettikten sonra, dağdan inmeleri için devlet baba tarafından özendirici şeyler yapılacak. kimliklerini, kültürlerini yok saymayacağız kürt halkının.

4-kürtlerin de bu ülkenin asli unsurları olduğunu kanunlarla değil, kürtlere bunu hissettirerek yapacağız.

5-mümkün mertebe az ölüm olacak. zira ne kadar öldürürsen o kadar, hatta ölenlerden daha fazla kürt genci dağa çıkıyor. bunu görmeyip "asalım keselim" diyenlerin bunu görmesi diliyorum.

6-silahlı mücadele olacaksa, bu 20 yaşındaki acemi askerlerle değil, profesyonel orduyla olmalı.