bu yıla ait bir foto;

görsel
pkkyla görüşen şerefsizdir. pkkyı tehdit eden kişi delikanlıdır. o da recep tayyip erdoğandır.

ayrıca bak o foturaftaki selo var ya işte o senin liderin. sempatik bir saz icracısı. pkkyla nalakası var?
hdp ile görüşürsün anlaşılır. onlarla görüşmek şerefsizlik değil zira ülkenin seçilmiş milletvekilleri, her ne kadar fikirlerine karşı olsam da ülkenin seçilmiş milletvekili ile görüşmek şerefsizlik adledilemez..

he ama pkk dediğin bildiğin terör örgütüdür. terör örgütü ile devlet görüşmez, görüşene de şerefsiz diyebilirsin.. hele bir uzun çıkıp "terör örgütü ile görüşen şerefsizdir bizim görüştüğümüzü söyleyip ispatlamayan şerefsizdir, adidir bu kadar da açık ve net söylüyorum" dedikten iki ay sonra "evet oslo görüşmelerini bizzat ben ayarladım. bütün sorumluluk bende, bir sorunu olan varsa bana gelsin" diyorsa ve ondan bir kaç sene sonra tekrar "pkk ile görüşen şerefsizdir" diyorsa.. o adama her türlü laf söylemek mübahtır..
Güldürür. Evet.
bir insan düşünün ki kendine şerefsiz desin. kendini bilmekte güzeldir.
Doğru açılmış nadir başlıklardan biri. Bu yaratıklar senin ülkeni yağmalamaya çalışıyor, askerlerini öldürüyor, ırkını soyunu varlığını kabullenmiyor, sen gidip yok şöyle barış yok böyle kardeşlik vik vik ötüyorsun.
şerefsizliği bizden öğrenecek değil ya.
(bkz: akp lilerin uğramadığı başlıklar)
o zaman Türkiye büyük millet meclisini bombaladılar diye yırtınmayın arkadaşlar.

sen pkk'lıyı vekil yap birde o kürsüde atatürkün kurmuş oldugu mecliste konustur at koştursun.
sonra meclisi bombaladılar de yook öyle yagma iyi bombaladık heryeri.
teröristle konusulmaz pazarlık yapılma.
kafasına sıkarsın sevaba girersin.
Vakti zamanında birileri tarafından dile getirilmiş cümle.
eski zamanlardan birinde küçük bir ortadoğu ülkesinde sarf edilen sözdür..

sonra görüşülmüş ama sanırım..
Manası çok derin ve açık bir rte sözüdür.
Evet bence de pkk ile görüşen şerefsizin tekidir.
aynı zamanda orospu çocuğudur pkk ile görüşen, hatta orul orul orospu çocuğudur. terör örgütüyle masaya oturan yarın anasını bacısını o masaya anlaşma şartı olarak oturtur. ama bizim siyasiler yapmaz herhalde böyle şeyler, yok yok. hiç sanmıyorum.
sonra ne olmuştu ?

gene kandırmışlarmıydı ?

bunları ?

genelde, hikaye hiç değişmezde.
(bkz: öz eleştiri).
Alt birimler görüştü.adamlAr imralı ile Kandil arasında gidip gelmedilermi(hdp).sonrA tam nevruzda silah bırakın çağrısı yapılacakken bir anda heryerden bombalar patlamaya başladı süreç bozuldu vs.vs.
Akape genel başkanı Tayyip Erdoğan sözü.
Kendisine canı gönülden katılıyorum, çok doğru söylüyor sayın genel başkan.
söylenenlere göre şerefsiz beyanatıdır..

çok da bir bilgim yok ama açıkçası..
Sonrasında;

Görüşen arkadaşı ben gönderdim, sıkıntısı olan bana söylesin

Denilmiştir.

Sen kendine söylemişsin söyleyeceğini zaten, daha biz sana ne söyleyelim ki?
doğru söylemiş, kimin görüştüğünü iyi biliyor çünkü.
Recep Tayyip Erdoğan'ın sonuna kadar haklı olduğu sözü.
16 senedir, çarklarıyla, kandırılmasıyla, aldatılmasıyla

ünlü birisinin sözüne benziyor.
Son derece enteresan bir söz.
bu sözden daha enteresanı ise aynı adamın "görüşmeleri için falanca adamı ben yolladım. bir derdiniz varsa bana söyleyin" demesidir ki ibretliktir.