bugün

Öyle bir güldüm ki kahveyi püskürttüm ortamda rezil oldum mutlu musun şimdi adam edici kız ajabsbban.
T:Adam ediyorum zannerken kadın olabilecek kızdır.Dikkat etsin.
Sen kadının erkeği sadece oralarla mı adam edebileceğini sanıyorsun. Kalp var. Hiç gülmeyen ben düşününce gül gibi olurum sokakta amcalarla teyzelerle konuşurum kulaklıkları takarım önümde kim var bakmam yine onu düşünürüm iyi olmaya çalışırım.

Ayrıca bir kız yüz verse köpek gibi atlıyorsunuz.
yavrucum hazır adam olanı varken ne diye oyalanıyosun debeleniyosun vakit kaybediyosun maceraya riske giriyorsun?
Aklınca piçi çamurdan çıkarmak için yuvarlanıp debelenen dangalak kızlardır, herife beyaz bornoz giydirip horoz gibi salonun ortasında oturtacaklar ömür boyu.
Mevzuda anlaşılamayan hazır, piç, piçimsi olmayan herifler varken neden uğraşıyor bu bacılar bu piçlerle? Madalya, güç, saygı, tapılan kadın mastürbasyonu mu var ucunda?
Anaanamın bir lâfı var ; Her şey aslına rûcu eder.
Zamanı geldiğinde, kıçları tekrar kaşındığında o piçler yeniden piçliklerine döneceklerdir. Bırakınız piç kalsınlardır, bırakınız piç ölsünlerdir.
piç erkek adam falan olmaz. birinde piçlik varsa o piçlik kişinin ruhundadır ve doğumundan ölümüne kadar böyle sürecektir.
(bkz: ygritte)
(bkz: yine bir gün ergenim)

evet evet aynen öyle..
Fazla watpet hikayesi okuyup hayallere kapılan kızdır.
yavrularım benim.

hepinizi sevdim. belirli saatlerde. sonra olmadı. bitti. bu kadar.
adam olur olduğu gün başkasına gider.
bırakın dağınık kalsın
Kız adam edeyim derken adam kızı karı eder. Sonra vay efendim hayatimi karartti vay efendim erkeklerden nefret ediyorum. Ulan bile bile gidip yiyosun boku sonra gelip hepimize suç atıyorsun. Şeytana şeytanlık yapti diye kizilir mi.
Adam ederim diye debelenmezler aslında. Derinlerinde yatan piç edilme arzusunun bir tezahürüdür piç erkek tercihleri. Sonrası malum acı hüzün yenileniş ve bir piç erkeğin peşinde daha piç edilmek.
Sonları aynen böyle olacak kızlardır.
görsel
Genellikle olumsuz sonuç verir, 7 sinde neyse 70 inde odur o erkek senden gizli yine piç olur.
Hiç şüphesiz hüsrana uğrarlar :Dd wkswkslv.
kalbi kırık erkeği adam ederim diye uğraşan kızlar kadar yorulurlar. bi ,insanın kalbinin kırık olması kalp kırma hakkını elinde bulundurmaz , unutmayın yara iyileştikten sonra yara bandı atılır,unutulur ve hatırlanmaz bile
Çok duydum bunları ve sadece duyuyorum aq hahaha.
işin ilginç yanı bu çiftler evleniyorlar.
hayata dair bir misyonları olmadigi icin ortaya cikan enerji fazlaligini bu sekilde atan kizlardir. kendi tercihleridir. cabalarinin bosu boşuna oldugu gercegiyle elbet yuzlesecek ve harcadiklari zamana, o zamani kendileri icin doldurmadiklarina elbette hayiflanacaklardir. salagin onde gidenleridir de diyebiliriz.
Piç erkekten kasıt sorumsuz psikopat serseriler ise, o tip heriflerde kötü bir manyetik alan var ve engel olunamaz şekilde çekiyorlar etrafındaki buna bir nebze temayülü olanları. Bu noktada tencere kapak oluyor mevzu. Adam etme mevzusuna gelince; eğer kız dişliyse zaten o herif o kızın hayatında fazla barınamaz. Bir şekilde çekilmek zorunda kalır. Zira erkeğin mayası sağlam değilse değişim ve dönüşüme asla yanaşmayacaktır. Zor iş, belkide beyhude uğraş.
Sonunda nafakasını ödemiyor diye hapse tıktırır o pinçi.
çabalamayı seven kızlardır. ola ki başarırlar ve erkeği efendi hale getirirler işte o zaman adamın götüne tekmeyi acımadan vururlar.

klasik hikayeler işte.
Birde piç ayağına yatan erkek vardır ki iki üç düzgün kalmış yada çabalayan hatunu parseller. Her zaman works.
hazır adam olmuşları varken yapıyor olmaları daha bir takdire şayandır. yani kenarda düzgün adamlar varken "kolayı" seçmiyorlar illa o sonunda perişan olacakları erkeklere gidiyorlar zoru seçiyorlar tebrik etmek lazım..

Ulen en basitinden bir insanı değiştirmeye çalışmak nedir ?

- Ben senden hoşlanıyorum
+ ne güzel
- ama değişmen lazım..
+ sebep ?
- yani hoşlanıyorum işte ama bu şekilde olmaz piçsin sen kesin üzersin aldatırsın beni
+ e olmuyorsa git allah allah madem biliyorsun bunların olacağını
- gitmem seni adam edecem.

saplantıdan başka bir şey değil.
kalitesiz kızlardır. her türlü sonuçta ve sonuca yine katlansalar saygı duyacağım ama yok yani. sonrasında efendi olsun çamurdan olsun diyen yine onlar. ama iş işten geçer tabii. piç erkeği adam etmekle uğraşan kızlar yerine, hanım olmayı kibar olmayı edinen kızlar daha iyi olmaz mı. hem böylelikle piç erkek piç erkek olmaktan vazgeçer diye iddialı söz edemem ama hiçteyse düzgün karakter olmaya teşvik edilebilir insanlar. şu karakter kaybeder, şu karakter kazanır diye kesin bir yargı sonucu gibi insanları bir yere saptama amacından vazgeçin artık. kim hangi karakterde daha iyi hissediyorsa öyle yaşasın. efendilikle kaybetmeyi felaket tellallığı haline getirmenin lüzumu yok.