bugün

sağlam bir dişe sahip değildir.
Müsrif , ahlahsız , zengin tiptir.
pizza hutta sınırsız pizza yiyen tiptir.
kimide kenar sever gariban büyüdük belki ondandır.
sınırsız pizza da rekor kırmaya çalışan tiptir. kenarları köpeklere verirse herhangi bir sorun yoktur bence.
edit: bir de pizzanın kenar kısımları güzel değil ondan da olabilir.
Eğer pizzanın kenarları çok sert ise ve bu kişinin ağzında da 17 tane dolgu varsa kızılmaması gerekir.
Pizza hutta sinirlari zorlayan tiptir. Rekoruna delil gosermek icin birakmis olabilir.
ekmek sevmeyen insandır. hamur seven insan oraları bayıla bayıla yer.
israfa yatkın kişidir. yokluk görmemiştir. görmemiş olsa bile yokluk nedir haberi yoktur.
takma dişli insandır. büyüğümüzdür, ellerinden öperiz saygılar.
çene kitlenmesi yaşıyo olabilir. *
afrikayı düşünmüyordur. israf ile alakalı bir kişilik.
öylelerine bir türlü anlam verememişimdir. Ya aç kalmayı bilmiyorlar ya da şükretmeyi. Dışarıda onlarca ac insan varken buna benzer davranışlarda olan insanları kınıyorum. Birşeyi ya tümüyle yaparsın ya da hiç yapmazsın ortada kalanlara anlam veremiyorum. Bu da bi örneği olsa gerek. Bi rahatsızlığı vardır belki dişleri sağlam değildir falan tamam o zaman yemesin ama turp gibi adam da yemiyorsa yuh derim yani. Umarim çok aç kalırda o kenarları bile yemeyi hayal eder .
maldır. yenmez mi pizza. israfın ne demek olduğunu bilmez.
maldır. yenmez mi pizza. israfın ne demek olduğunu bilmez.
ince kenar olduğu halde yapıyorsa ağır israfçıdır.
amacı midesini doldurmak değil maksimum lezzet almak olan tip.
3 gram ekmek az yiyince rejim yapıyorum sanan kezbandır.
Pizzada en lezzetli yerler olarak atadigim kenarlardir.

Hem kenarlarini begenmeyenleride hic anlamam.
Sıkıntılıdır demeden önce diş ve dişeti sorununun olduğunu düşünüyorum onun haricinde tam olarak hayattan zevk almasını bilmeyen kişiler aklıma geliyor.
benimdir.
çok kuru ve boş gelir. ama, tam kenarı değil, biraz daha içeri kaçacak şekilde bırakılıp, pizza yenilen yerin bahçesinin etrafında dolaşan kedi ve köpeklerle paylaşarak ziyan edilmez.
aynı hareketi yarım ekmek yerken de yapar malzemeli kısma gelene kadar ekmeği üstten parça pinçik yapıp koyar kenara ve bol malzemeli kısmı da en sona saklar.