bugün

p4 işlemciye 1 gb ram'e 256 mb ekran kartına rağmen, sıra photoshop'ta efekt kullanmaya geldiğinde -özellikle yüksek çözünürlükte çalışılıyorsa- makinenin 2. bir iş yapmaya mecali kalmamasına çok sevinen kişinin cümlesidir.

tıklanılan hiç bir sekmenin olumlu yanıt vermemesi makinenin kilitlendiği korkusu yaratacak, yapılan işin kaydedilmediği düşüncesi photoshop'a duyulan sevgiyi bir kat daha artıracaktır.

edit: entry, photoshop başlığı altına girildiğinde anlamsız duracağından, ayrı bir başlık altında değerlendirmek daha uygun gibidir.

edit2: moderasyona, allah belanı versin x'li başlıklarda yer tutan bütün entrylerin, gerçek yerlerine yani x'in altına gönderilmesi gerektiğini hatırlatıyorum.
yonjadaki bir çok bağyanın sarf ettiği cümle öbeği.ben de kıçıma bile kanat takıp,çok melekimsiyim,gözlerimde maviş bık bık bık yapsam ben de severdim sanırım. (bkz: photoshop bilmemek)
sızıntı dergisi çalışanlarınca çok sarfedilen cümle. (bkz: umut sarıkaya) (bkz: kolormatik gözlük kullanma sebepleri)