bugün

(bkz: bence bmc) ile noktalanan sorunsaldır.
hyundai i20 nin bir önceki makyajlanmamış kasaları kesinlikle alınmaz.
sadece yazarı ilgilendirecek derecede objektif entryler silinmeden bi cevap vereyim,

407 siker atar. ben eskiden beri hastası olmakla beraber, i20 den kat kat oturaklı bir arabadır.

taştır taşş.
biri elma biri kereviz. neye göre kime göre sorusuna göre değişir.
407 i20 ile kıyaslanacak araba mı hacut allasen? otoparka girdiğinde araba geldi derler 407 alırsan. i20 ile aile babası olursun en fazla.
1.6 hdi alınır temiz temiz binilir.
hyundai i20 dizelse ve benim arabam gibi 20 kuruş yakıyorsa sikerler 407 nin karizmasını dedirtecek olan durum. ama benzinli i20 yi asla tevsiye etmem.
407 dediğin araba ne yakıyor allasen bir bak hele yav(!)
407 nin önü alçaktır, çok fazla sürtersin. en ufak bir kasis senin için sıkıntı olur, ara yollara girmek istemezsin. kalite vs olarak hyundai den iyidir ama bence sen ikisini de düşünme. ikinci el de olur diyorsan o rakama çok daha iyi araçlar da bulursun. toyota corolla hb gibi..
hyundai'in yeni nesil arabaları kalitelidir. Fakat 407 ne kadar sağlamdır orasını bilene danışmak gerekir.
peugeout mu... illallah! aman diyorum, 0'ına bile aman.. bir kere ön takımı sorunlu. ne olursa olsun yada kaç binde olursa olsun, uzak durun bu araçtan. hyundai' ninde kaportası ince. bilemedim şimdi. bence ikisindende uzak durun. en iyisi. evet.