1. 1.
  106'dan sonra cıkan gti. 2.0 motoruyla 137 hp guc uretir. digital klima, hayvan gibi acilan sunroff, komple deri koltuk, airbag, asb gibi standart ozellikleri vardir.
  ama hayatta gazlanilmayacak kadar kontrolu zor ve dengesiz bir makinedir.
  ... duygusuz
 2. 2.
  vergisi auti tt quattro dan fazla olan gereksiz metal yığını (bkz: audi tt)
  ... juansebastianveron
 3. 3.
  pegeout en osuruktan gti sidir ancak bunun bıde RC versiyonu vardır
  (bkz: peugeot 206 rc)
  ... memolf
 4. 4.
  5 cm'lik yay takılmadığı sürece yol tutuşu çok kötü olan, gti adını karalayan arabadır.
  ... pister
 5. 5.
  hakkini vermek icin cip yuklenmesi ve makaslarinin alinmasi gereken araba gorunumlu plastik ordek. her turlu modifiyeye ragmen yine de renault clio v6'nin performansina erisemeyendir. hafif oldugundan virajlara saatte 50 km. ile giderken bile yanlayarak girebilme ozelligine sahiptir. kendi kendine pati ceker. hatta park halindeyken de bu ozelligini surdurur. o kadar kaliteli bir arabadir ki; kaportasinin gocmesi icin dokunmaniza gerek kalmaz, bakin yeter. vakti zamaninda esek gibi vergi, okuz gibi kasko parasi odedigim, sahip oldugun seyler gun gelir senin sahibin olur sozunu dogrulayan arabadir. olunun arkasindan kotu konusmamak lazim lafina istinaden artik sozu burada kestirip attigimdir.
  ... invisigoth
 6. 6.
  eğer bir clio ile bir 206 karşılaştırılacaksa denklik clio v6-206 gti şeklinde değil,olsa olsa 206 rc-clio rs şeklinde olabilmektedir.
  ... astragsi
 7. 7.
  15 20bin liraya önümüzdeki zamanlarda almayı düşündüğüm araç. tam manasıyla bir performans aracı değil öyle de görmüyorum lakin fiyat performans ve üzerimdeki acemiliği atmak için güzel bir başlangıç olarak görüyorum. zira araç kullanmayı bilen ama uzun yol otoban veya ağır şehir içi trafik tecrübelerim yok. bu yüzden usta bir şoför sayılmam. araba işini bu araçla kavramak istiyorum. 206 rc yana yakıla aramama rağmen sahibinden de sadece 3adet 206 rc var. bir o kadar ise 206 gti. sanırım allah nasip ederse bir adet 150bin km altı almayı düşünüyorum. elinde temiz güvenilir aracı olanlar buradan da irtibata gecebiliriz. velhasıl kelam neredeyse 140hp güç üreten fransız üretim bir otomobil diyerek tanımlayalım.
  3 ... selanik muaciri
 8. 8.
  çoğu kekoların elinde olduğu için aracı alırken ekspertizini yetkili serviste yaptırmanın bir hayli isabetli olacağı fransız aracı.
  1 -1 ... aeneskral
 9. 9.
  Hala peugeot marka araç düşünülüyorsa tekrar düsünün derim. Yürüyen hurda satın almayın. Brlki Biraz daha para koyarak opel marka araç alın. Fransız marka araçlardan uzak durun.
  1 -1 ... kalbimferahladi
 10. 10.
  yenisi iyidir ama eskisi çok masraf açar, parçası pahalı servisi sıkıntılıdır.
  206 güzel arabaydı. azledim.
  ... yar doc kursad tarkan altaylar