bugün

r2- o ya basıp allahın verdiği güçle topun dibine girip kendi kalesinden rakip kaleye topu şişirip duran tiptir o , yunanistanın euro 2008 versiyonudur.
genelde iddia usulü olan maçlarda görülür. karşı taraf şans eseri durumu eşitleyince küfür eşliğinde bir sevinç gösterisi başlar

(bkz: girdi mi)
(bkz: aykut kocaman)
topu korner direğinin oraya götürüp bir ileri bir geri yaparak taş kazanan ve pişmiş kelle gibi sırıtan tiptir.
unutmamlıdır ki.

(bkz: karamsar olduğunda 90da gol olur)
dayaklıktır, açık ve net. 2 paralık oyun zevkimizin içine eder adeta.

ayrıca duvar pasları sayesinde çok rahat aşabilirsiniz o savunmayı.
gol atan gülmez böyle durumlarda sanki zaten atacağım belli gibi. gol yiyen kişi tam tersini uygular. salak salak güler lan bala göte attın diyip sırıtır yaşadığı bozgunu örtbas etmek için. o değil de yazdıklarımı okudum , üstün dökmen le küçük sırlar programı tatında olmuş.
o elindeki joystick'i münasip bi yerine sokulması farzdır.
yeni başlamanın vermiş olduğu acemi şansı ile bir gol atmış akabinde zaman geçirerek maçın sonunda oha lan ben nasıl yendim diyerek rakibinin psikolojisini bozmayı hedefleyen tiptir kendileri.
maçta 2 den fazla gol olunca "hadi üst geldi kapatalım" diyen gerzekten yeğdir.

şaka değil yaşandı bu.
istediğiniz kadar kızın bunu gerçek hayatta barcelona yapıyor...ulan 1-0 öne geçince 478534958734 dakika top çeviriyor piçler bu olayı playstation da yapsa fena dayak yerler.
oyundan soğutup psikolojik olarak yenilgiye hazırlayan tiptir.
(bkz: ziya doğan)
benim tarafından bir daha ki maçta öne geçeyim göstereceğim ben sana zaman geçirmeyi denecek tiptir.
taktik ekranına girip, takımı öne sürüp son seviye de baskı yaptırırsanız kolay kolay zaman geçiremeyecektir.
ve goool. messi, messi. falan der. biraz sonra gol yiyince havası iner genelde.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar