bugün

evet sevgili arkadaşlar şahsen tanık olduğum bir olay bu.

sanırım 22 Ocak 2011 di kuzenle dershaneden çıktık gittik cafeye. bir türlü alışamadık şu pes2011 e dedik tekrar oynuyoruz tabi sıkıntı basıyor gol olmayınca. neyse 2 saat kadar oturduk yanımıza 3 kişi geldi. ulan dikkat etmedim baktım bi kız sesi. o da ne!! yan tv de 2 oğlan ve bir kız. az izledim de özellikle oğlan çok cıvıktı her bi sike gülen tiplerden.

sıkıntı basıyor her maç alt bitiyor gol atan kazanıyor baktım olmuyor dedim bn yan tv yi izlicem.

Cd geldi Pes2010 oynanacak. takımlar da seçildi. o yılışık oğlan barcelona yı kızımız da real madrid i aldı. ilk yarı sonucu real madrid 5 - 0 barcelona. kız 5 gol attı tabi oğlan dalgaya alıyor gibi. ikinci yarı değiştirdiler tabi takımları.
2. yarıya 5-0 geride başlayan kızcağızımız öyle oynuyor ki oyunu sonuç 6 - 5 di. ilk yarı 5 gol 2. yarı 6 gol attı. oğlanın söyledikleri ise gayet manidardı. ' ben en son pes 5 oynadım 2010 u bilmiyorum '

tabi daha sonra diğer erkek aldı kolu kızla bu sefer o kapıştı kızımız affeder mi ? bi 5 de ona attı.

tabi o günden beri kuzenle hep aramızda döner bu muhabbet. ne zaman birimiz 3-4 fark atsak ''ben pes 5 biliyorum hacı'' deriz.

kısacası ne oldum değil ne olucam dicen**. ye kürküm ye misali.
yakında sevgilimle aramızda gerçekleşecek olan hadisedir.taktikler konusunda isteyen sözlük yazarlarının desteklerini bekliyorum haydi kızlar pes'e.
adamın bir amacı olmasa sevgilsine yenilmezdi.
fena kasmış olan kızımızdır.
(bkz: gözden düşmek)
sevgilisine bozuk joystick i vermiş kızdır.. çok çakaldır.
-al!al!5 oldu hahaha!
-beyza!?
-geç geç!starta bas!bekleme yapmaa!
(bkz: tuş basmıyo olum)
(bkz: bir alex değil)
(bkz: Konsol çalışmıyor)

iğrenç ötesi bir durum .
her eve lazım türden bir sevgili. *
hatta bu olsa olsa rüya olur lan..
Yenilen sevgilisini öperek teselli eden kızdır aynı zamanda.
kız attığı her golden sonra sevgilisini öperek teselli ettiğiden dolayı izin verilen durumdur.
pes' in başından kalkmayan erkeğe "neymiş bu başından kalkmadığın şey" deyip maça başlayan, sonunda da "bu mu o kadar methettiğiniz şey" deyip kolu erkeğe atan kızımızdır.
lezbiyendir.
(bkz: kol bozuk)
benimdir o. ayrılıyorsun sonra olmuyor. bilsende bilmemezlikten gel. neymiş adam eğlensin evinde mutlu olsun diye herşeyi öğrenmiyeceksin.