bugün

(bkz: gepetto nun pinokyonun burnunu yanlış yere takması) gibi bir olay. mantıklı olabilir.
göte monte edilmiş olsa mesela penis. rahat rahat dolaşsak. kalkan görevi görse. süper bi fikir lan.
--spoiler--
alnımda olsaydı keşke penisim. ya da ayak dabanımda. ve yahut dizimde... çok afedersiniz, çok özür dileyerek ve utanarak söylüyorum keşke penisim alnımın çatısında olsaydı da karıyı kafa ata ata sikmenin tadına varabileydim. eminim çok daha başka olurdu, çok daha zevkli olurdu.
--spoiler--
bağlamalı var al bitane bak keyfine denilir.
nerede olursa olsun önemli olan işlevi denirdi.
(bkz: kendini cennette bulan masum penis)
e senin beynin zaten penis işlevi görüyor neden düşünüyorsun ki cevabı verilecek sanal gerçeklik.
götün nerende olsun isterdin?
görsel
mesela götümüzde... neden mi? böyle sik sik başlıklar karşısında kendimi sikmek istiyorum ama ciddi bi esneklik ve zenci boyutu istiyor. yine kaldık möyle sinirle iyimi?
(bkz: iki kaşın tam ortasında)
taşaklar gözleri kapatırdı ama havalı dururdu.**
nasrettin hoca bunu yıllar önce ceviz ağacı altında farklı bir versiyonunu düşünmüş ve allahın işine karışmamanın en hayırlı durum olduğuna kanaat getirmiştir.

olayı bilmeyenlere hatırlatma :

Nasreddin Hoca

birgün ceviz ağacının altında oturuyormuş

demiş ki:

Ya RAB bu kocaman ağacın meyvasına bak ufacık birşey...

Birde şu cılız Karpuz bitkisinin Meyvasına bak

Kocaman ağacın meyvesi keşke bu koca ağaçta olsaydı diye

iç gecirirken Hoca uyuya kalmış...

Kafasına bir ceviz Tanesi Ağaçtan düsünce uyanmış...

Eyvah Ya RAB demiş

Senin işine karışılmaz

Bu kafama düşen karpuz olsaydı benim halim ne olurdu
penisi olmsı gereken yerde olmayan kişilerin haklı olduğu düşüncedir. mesela arkasında içeri doğru girmiş durumda olabilir arkadaşın penisi, bu da muhtemelen 7/24 mütemadiyen şeyedilme halindedir. doğal olarak da yerinden memnun değildir.