bugün

domeltip yap hep. o gormesin. skin yerine daha uzun bir seyi skin gibi sok. lan delirrtiiniz bu gece beni.
Kökünden çöz, kes at.

Çük kafalı kişi sorunu.
Sikini sallaya sallaya dolaşmıyorsan kimden utanıyorsun diye sormak istiyorum öncelikle?
Kes kurtul.
Tavsiyelere bak milletin kusurlarıyla dalga geçecek kadar düştünüz mü gerçekten?
Ameliyatla 2-3 cm büyütülebiliyor diye duydum ben.
Olmazsa kes at. Delikanlı çocuktu desinler.
Burada dalga geçilmiş olmasına karşın, fazla kafaya takılmaması gerektiğini, sadece üreme organı olarak düşünülmesi gerektiğini düşündüğüm sorundur. Üreme organı olarak işini görüyorsa çokta kasmaya gerek yok.
işte buyrun türkiye'nin kanayan yarası.

Evlenmeden önce sevişselerdi böyle mi olurdu. Hayır.

Edit: eksileriniz beni yıldıramaz arkadaşlar. Ten uyumu diye bir şey var. Düğün gecesinin ertesi günü "bu kız çok kara." diye babaevine gönderilen kız gördüm ben aq. onca yıl sakın sakla, nihayet evlen, gördüğün muamele de bu. Bu arkadaşımız da sevgiliykene sevişseydi bi, şimdi "çok utanıyom çıkaramıyom." demezdi çünkü şeffaf olurlardı birbirine, gizli saklı kalmazdı. Valla ben aklımda soru işaretleri varken kimseye hayatımın geri kalanını ipotek edemem, o yüzden evde kalmayı seçtim.
7.5 santim cima sırasında partnerinizi mutsuz edebilir. Eğer böyle bir şey söz konusu ise Bu arkadaşın yapması gereken cima sırasında eşini farklı yöntemler ile mutlu etmek , tabi caiz yöntemler ile. Hayırlı cimalar
penis değildir o klitoristir. penis olsa duramazsın diye cevaplanabilir.
1. süt içir.
2. baskete yazdır.
3. arılara soktur.
4. büyüteçle bak bir de.
G noktasi takribi 6-8 cmde bulundugu icin sorun olmaz. Fakat kizimiz goz zevkine onem veriyosa bilemem.
kendisine büyüteç hediye edilmesi gereken insan beyanıdır.
parmağını kullan.
Penisine hara kiri yap amına koyayım.
(bkz: suya tut)
Utanma. Utaniyosan da penisine belli etme. Penisler bebek gibidirler ,hissederler. Onunla konus. Onunla paylas. Onunla gül. Ve onu tutup gokyuzune bakarak buyumeyi iste. Iste o zaman buyuyecektir. Uzuun bir yol gibi. Ama utanma
Şükretmelisin. Ya hiç olmasaydı?
Bunu sözlüğe değil haydar amcana sor yavrucugum.
Kafanı kullan!
Basket oynat.
Büyütücü kullanın. Kalp rahatsızlığı falan diyorlar. Boş verin. Ben kullandım. Afedersiniz malafat uzay gibi oldu. Kız arkadaşım tav oldu. Deneyin görün.
Bahsi geçen şeyin "penis" olması ve buna sahip erkek bireylerin bununla şakalar yapması...

Omzunuza da atın aq. Bi o kaldı onu da yapın.
Kimseye göstermezsen utanmana gerek kalmaz.
Tübitak'a bağışla, bilimli ellere teslim et..