bugün

ilgili habere konu olan kadındır.

http://www.milliyet.com.t...detay/1769266/default.htm

''izmir'in Bornova ilçesi'nde, iddiaya göre, eşi tarafından aldatıldığını ve kadının hamile olduğunu öğrenen Ç. E., eşi F.E.'yi uyuduğu sırada cinsel organına kızgın yağ dökerek yaktı.''

(bkz: hissettirdi pezevenk)
Hen kendini hem de kocasını yakmistir. Hani adam olduyse mezara gidecek yok olmediyse gelip seni vuracak. Hani ne gerek var. Sen de onu aldatilan mesela illa bu kadar kafaya takiyorsun madem.
(bkz: sikini kontrol edemeyenin sikini kontrol ederler)
Tam bir gerizekalı davranışı. Birde bu haberlere mutlu olan falan varmış amk nasıl bir ilkellik lan. Adam kadın aldattı diye sokak ortasında 32 yerinden eşini bıçaklayınca yok efendim şiddet vahşet kadın yapınca aferin.

Kadında sike sürülecek akıl yokmuş ayrıca o yüzden yakmış olmalı. Allah akıl fikir versin.
cani iskender cekmis kadindir. gidis yolu yanlis tabii.
Cinsel organ biz erkeklerin topluca acı çekmesine sebep bir yerdir. Bunu bölgeye tekme atılan insanların videosunu izlerken daha iyi anlıyoruz. Bu olayda da her ne kadar er kişinin yaptığı 242bin kusurlu hareketten biri de olsa acısını km lerce öteden yaşadık.

Yalnız adamdaki de deli cesareti. Yemişsin bir bok nasıl rahatça uyumaya gidiyorsun lan? Hiç mi düşünmedin başıma bişey gelir mi acaba diye.
Her ne kadar aldatması yanlış da olsa cezası kalıcı bir hasar olmamalıdır. Aldatılan insan ayrılsın gitsin bu kadar basit.
dükerken "intikam intikam intikam" diye üj kere bağırmıştır beya.

şaka maka bu nedir mk. hadi usturayla kökten keseni duydukta kızgın yağ nedir. sabah sabah içim bi hoş oldu
adama dersini vermiş kadındır.
Kafası kocasından bile güzel kadındır.
Direkt el attım lan. Kontrol ettim.
eyvallah yapsın. da kadın adatınca amından içeri aynı kızgın yağ dökülürse kimse"kadına şiddet lölölö" diye ağlamasın.
insaf yahu. Aldatan kadın ya da erkek masum demiyorum ama bu da çok ağır birşey. Aldatmış ve affedemiyorsan boşanırsın. Şimdi ne olacak, gideceksin hapse. hakliyken haksız duruma düşmektir bu yapılan. Bunu desteklediğini söyleyen duygusal yazarlara da hatırlatmak gerek aldatan her zaman erkek değildir. kadın da yapıyor ama buna erkek kendisi ceza kestiğinde, kadına şiddete hayır diyoruz.
Her aldatılan kadın kızgın yağ dökmüyor her aldatılan erkekte kadınları öldürmüyor. iki tarafında iyisi var kötüsü var manyağı var saykosu var. Burda cinsiyet kavgası yapmaya başlanılmış harbiden çok saçma. Kadının şahsen psikiyatrik bozuklukları vardır normal bir psikoloji değil gibi.
Aldatılmayı kabullenemeyen ruh hastası manyak kadındır. Aldatıldıysan siktir git yoluna.
Buldunuz da bunuyosunuz dimi pis kadınlar.
Duyunca insanın eti koparılmış gibi hissetmesine sebep olan haber. (Koparılsa daha az acır)
o nasıl bişey ya içim acıdı