sapıkların zavallıların saldırısına uğrayan yazar. ojeliyi üzmeyin.
ojeli nick almış ne olmuş? sanki jartiyerli ya da tangalı mı almış, sizin ananız bacınız oje sürmüyor mu ha küçükken anneniz sizi aseton almaaa bakkala göndermedi mi ha?
düzgün bir yazardır.
Sözlüğümüzün en güzel kızı olduğundan dolayı kezbanlarca kıskanılmaktadır...
Komşumuzdur, aramıza köprü kurduk.

görsel

şaka bir yana, iyi ve vefalı bir insandır. diğer sözlük kızlarına benzemez, o yüzden kedi<ciğer pis derler.
Hicbir diyalogum olmamasina ragmen sozlukteki varligindan memnuniyet duydugum yazardir. "Kezban" "araniyor" gibi sifatlara ragmen bayan oldugunu rahatca belirtebilmektedir. Cesurdur vesselam. Darisi basimadir.
uğruna capsler yapılan yazar.

görsel
sözlük ve sözlük gruplarında oluşan 7/ 24 ölçüsüz, abartılı şamata, gereksiz trollükten o da nasibini almıştır. kendisi bu ölçüsüz şamata, trollük sevdalılarına aldırmayacak kadar olgun, iyi niyetlidir.
biz bildiğimiz gibi yazmaya devam edelim onlar ne hali varsa görsün.
nickine bayıldığım über yazar.
15 gün boyunca sol frame'de nickini görmediğim taktirde sözlük yazarlığını bırakıp, güney'de bir kasabaya yerleşeceğim. *
vallahi bak, 15 gün boyunce görmezsem nickini sol frame'de, terk-i diyar eyleyeceğim. üstüne üstlük lokma döktürüp bütün sözlüğe dağıtacağım.
yoğun sevgi ve yoğun nefrete boğulan yazar. ama bu iyi bir şey. herkes tarafından sevilseydim ya da herkes tarafından nefret edilseydim bir durup düşünürdüm ' bende yanlış olan ne?' diye. fakat beni birileri bu kadar seviyorsa ben de doğru bir şeyler var. birileri benden bu kadar nefret ediyorsa benim yazdıklarım, duruşum birilerini rahatsız ediyorsa evet yine ben de doğru olan bir şeyler var

kadın olduğumdan hiç utanmadım, hiç saklama gereği duymadım. zira kadına bu kadar aç olduğunuz için sizin utanmanız gerekti sevgili beyler.

türk olduğum için, cumhuriyet kadını olduğum için, atatürk'ün izinden gittiğim için de hiç rahatsızlık duymadım

fakat şu son günlerde her yazdığım bir takım şahıslar tarafından yoğun eksiye maruz kalmaktadır. bir gece benim karmamın 3-4 derece düşmesi inanın beni hiç üzmez. beğenilme kaygım hiç olmadı. o yüzden elinizden geleni yapabilirsiniz.

son olarak beni bu kadar sevdiğiniz ve sevmediğiniz için teşekkür ederim, onurlandırdınız.
ağır klişelere giren kişi.

"herkes seviyorsa..." diye başladı yaa. haha.
kırmızı oje sürerken objektiflere yakalanmıştır.
Beyin masturbasyonu yapan kiz takmayınca sardıgım yazar.

Gel gız bizim koye kacarık; kurt kuzu sesleri, dagin başında bi ev şöminenin başında süt içerik beraber.

Bi he de citreon survolt'umla kapındayım.

Not: seni alplerdeki evime kaçırmayı planlıyorum. Heide ile oynarsınız artık.
şükürler olsun yine nickaltı hortlatılmış yazar. lan bırakın olum şu kızın yakasını ona yazacağınızı bana yazın amk. alın adres veriyorum (bkz: samsunsam55)
(bkz: pembeojeliharun)
Saat Kulesi gibi yazar. Gece 12 olunca nickalti vurmaya başlıyor.
pembeojelihatun ile bursa dobruca da yaşayan asya isimli güzel kız ın karşılaştırılmasıdır. bence asya nın sadece öz farkıyla kazanır böyle göz çanakları kocamandı domates gibi. ama pembeojelihatun da burun farkıyla kazanır 7.1 cm burnu var da kendisinin.
(bkz: karo)

edit: başlık pembeojelihatun vs dobruca lı as idi.
maho kimi seçerse o. ama onun gönlü pembişden yana. ahahahahha
pembeojeli alır. zeka farkıyla.
sarışının ojeleri siyahsa alacağı kapışmadır.
tovbekar hacker ın asya dan yana oy kullandığı versus. pembeojeli kim lan ? benim ojeye alerjim var bi kere.
akai 37 ekran televizyon tadında, güzel yazar.
Hatun primcisi yazar. Kızlı nicklilerin bir değişik versiyonu...

Bizim nick altını da troller doldursun ameke.
sevimsiz şey, amaçsız organizma.