bugün

hopp yakaladıımm. tanım: yeni bi yazar.
yeni hoşgelen yazar.
sen bari kız ol zordayız.
NERDE OLDUĞU BiLiNMEYEN YAZAR.

iNSAN BiR SELAM VERiR DEĞiL Mi? ÇOK AYIP ETTiN DOĞRUSU.
ben hatunum demek icin yeterli kelimeleri kullanmistir. birazdan nik altina hos geldin harun abi yazilari yazilacak, sutyenli erkek resimleri paylasilacak, mesaj kutusu doldurulacak... baska var miydi, sanirim yok.
http://inciswf.com/1298114967.swf
dün itiraflarda rastladım. acaba kolyesini buldu mu yazarı?
Allah cezanızı vermesin ne trollügümü gördünüz.

(Edit: bunlar böyleymiş sıkmıyorum canımı * )

Kolyesini bulamamış olan yazar... Belki de artık unutması gerekiyordur.
uyanık geçinir amma yalandır
tüm mal varlığı cebinde olandır.
(#25076135) manken gibi vücudu olduğunu savunan yazar. gösterseydi biz de yorumda bulunabilirdik.
(#25591170)

Hehe, müslümanlar şööle kenara çekilsin.

Ateistler ve bil umum aksi görüşler şöyle gelsinler bakim, doğru dedi, doğa ensesttir, şimdi omo hayvonlarda da ensest törcöh ötmeyen pengüenler voorrr diyene lütfen iki tokat da benim için atınız.

Adem ile havvadan geldikse tüyleri ürperenler doğada iş ne çeşit oluyormuş bir düşünsün.

iyi günler.
Bir yazar.
bir kaç gündür dikkatimi çekiyor, böyle giderse bu sözlükte zeki diyebileceğim tek yazar olacak *
kokoş ve şımarık kız havası veren yazar. memesiz diğer sözlük kızıyla olan savaşında anladım bunu. neyse olsun en azından memesiz değildir. saygılar.
bir kadının en büyük düşmanı başka bir kadındır önermesini haklı çıkaran yazardır.kendisi hakkında bilgim veya ilgim yoktur.
mavi jojoba tanesini anımsatmış yazardır.
Girdiği bilgi, felsefik, ve bakış açısını belirten entryleriyle değil de objektifleri kendine çevirmiş olan, aslında gayet nötr bir entrysi yüzünden nick6na entry girilmesinden rahatsız olmuş yazardır.
kendisiyle master tezi hakkında konuştuğumuz bilgili yazar.
Kuranı kerim hakkında sinir bozucu yakıştırmasını yapan yazar. (!)

Sen ne diyorsun Edepsiz!!

Sen kimsin ki kutsal kitabımız hakkında böyle konuşabiliyorsun!

Haddini bil. Bilmesen bile en azından saygı duy!
trolların saldırısına ugrayan yazar.
gerçekten inananlar mutlaka açıklamada bulunmaya çalısırlardı. Bunlar anca nick6 giriyorlar, kalitesiz insan modeli.

ah tabi, kendisi tanımıyor ki dini bana açıklasın.
Edepli bir insan da; başka inançların değerlerine sinir bozucu gibi yakıştırmalarda bulunmaz.

Kalitesiz ve bir o kadar da düşüncesiz insan.(!)
sübjektif entrylerin sözlükte bir kaç zamandır yasak olmadıklarını bilen yazardır.
erkekler hakkında garip düşünceleri olan yazar ,kendi fikri hoş görelim .
iyi yazsın ,devam etsin.
okuması zevkli kültürlü bir yazar. daha çok yazasıca.
keşke kim olduğunu söyleseydi.
hatirladim onu. o kim oldugunu soylemese de hatirladim.
Bilgi icerikli entry giren, yazdiklarini okuyunca insanin bir degisik hissetmesine sebep olan yazar.