bugün

iğrenç bir ataist tesellisidir. yazık ya neresi pedofili günümüzde 17 yaşında biri 40 yaşında birine aşık olsa ayyy ne güzel aşk işte yaş dinlemiyor dersiniz ama peygambere gelince pedofili yazık vallahi ya şu cuma günü yazılanlara bak.
(bkz: şikayet edildi)
2 tür cahil vardır;
1.si okumadan, araştırmadan işin aslını öğrenmeden direk kabul edip boş bilgileri sağda solda paylaşanlar.
2.si ise bu bilgileri direk; ''Evet doğrudur, o söylemişse kesin doğrudur.'' mantığı ile kabul edenler.

Az biraz araştırsaydın, çok değil azıcık uydurma hadislere değil gerçeği merak etseydin, hz. peygamberin ayşe ile 19 yaşında evlendiğini öğrenirdin. ama sen simdi atıp tutmaya devam et. Evet; müslümanım diyen bir dünya cahilde senden farksız değil. yiyin birbirinizi amına koyim.
pedofili peygamberden ümmete geçen bir hastalıktır

tamam, ayşe'nin, peygamber ile evlenmeden önce "nişanlı" olduğunu bilmiyor olabilirsin. bu "nişan" hadisesi "beşik kertmesi" gibi de değil ayrıca. yani sizin mantığınıza göre [bir de eleştiriniz her ne ise istikrarlı olun; ayşe 6 yaşında mı, 9 yaşında mı? hristiyanların iznik konsili'ne öykünüp "anti-islamcı"ların da kendi aralarında bir konsensüs oluşturup manifesto yayınlamaları gerekiyor ki temsilcileri de böyle 6-9 düalitesinden kurtulsunlar] ayşe, 5 ya da 7 yaşlarında nişanlıydı. buna da inanıyor olmalısınız. öyle ya, keyfine göre birine inanıp birine inanmamak olmaz...

siz muhtemelen o coğrafyanın sosyolojik yapısı hakkında da bilgi sahibi değilsiniz. zira orada kadınların yaşı regl olmaya başladıkları andan itibaren hesaplanır. bu cehaletinizi de bir tarafa atalım, benim asıl sorum şudur:

bana islamın içinde öyle bir "farz", öyle bir "tavsiye" gösterin ki beşer için, toplum için zararlı olsun. mesela "çocuk yaştakilerle evlenin" gibi bir tavsiye. böylesi bir şey sunun, söz veriyorum ben de anti-islamcı ve ahmak olmak için çabalayacağım...
#30683916 • 24.12.2015 19:28
sil
s16: başlık silindiği için entry'niz siliniyor.
s25: bu entry sözlüğü/yazarı yasal yönden zor durumda bırakabilir.
25.12.2015 11:31

aynı yazar yukarıda verilen tarihte gene bu başlığı açmıştı ve bu başlık silindi ki bizim entryler de silindi. belli ki yazar silüetine bürünmüş bu insanımsı kısa periyotlarda bu şekilde insanları tahrik edici başlıkları açabiliyor. bu başlık gene silinir ama bu yazar ceza almazsa yönetime kafam girsin!
Biriniz şunlara kemik atsında sussunlar.
--spoiler--
hala pedofili diyenler var ya sabır sabır sabır.
--spoiler--

ne diyek? Mahmut mu diyek?