bugün

Pazar alışverişi yapmaktan utanç duyan aşağılık kızdır. Böyle bir sevgilim vardı. Pazara gitmekten utanıyorum, sen de gitme süpermarketten al diyordu. Sanki hırsızlık yapıyor neye utanıyorsa...

edit: ben pazara giden hiçbir insanı yerden yere vurmadım, bu konu hakkında da asla ayıplayacak olumsuz bir kelime de kullanmadım. pazara giden herkese saygım sonsuzdur. pazar taytı başlığı bana ait ama girin bakın ne yazmışım. pazardan tayt giyiyor diye başkalarını yerden yere vuran ben değilim yine o taytı giyen kişinin hemcinsleriydi. iftira iyi bir şey değil. üstelik senin o başlıkta girdiğin entrye ben + oy vermişim.
mutfaktaki mesaisine devam etmesi gerekendir.
ahahah, ne yazık sana tatlı kız. insanlarla konuşmaktan çekiniyor olmak, avrupa'nın bireyselliğini benimsemek, ama fakir türk özgüvenine sahip olmak senin suçun değil tabii. bu arada kalmışlık ne zaman bitecek ki?

ben mi? ne utanması ya, ne utanması. yaldır yaldır pazarımı yapıyorum. hiç acımam.
ev ekonomisinden bi haber kızdır kendisi. bu kızımız pazara gitse bile öğlen gibi falan gider. ürünlerin en pahalı olduğu saatlerde.