bugün

eve 30 kişilik misafir gelmiş, tüm yemekler etli falan.

ben kendime özel tepsi yemegi yapmışım. annem geliyor diyor bilmem kim amcana da ver bi tabak o da et yemiyor. siktir git göt, ben kendime yaptım, içim gidiyo lan öyle olunca.

yaptıgım şeyleri yedirmeyi çok severim ama kendime özel yaptımsa kimse yememeli.
sevgili, eş, avrat, koca.
dibinde az bırak denilen puding.
duygudur. çoğu zaman ne hissettiğimi kendime saklar, etrafa herhangi bir şey anlatmam, paylaşmam.
Kulaklığımdır. Eksik hissediyorum kendimi.
sevdiğim insanlar. Ve en önemlisi sevgilim.
Anne ve babadır. Aşığım be size bıtanelerim benim.
Sirlarim. Oyleki kendime bile hatirlatmak istemiyorum.
vajinadır..
Vatan toprağıdır.
kek karistirma kabinda kalan o tatli karisimdir. parmağını daldiranin parmağını kirarim oylede bir manyağım.
Hatırlanınca insanı terleten anılar ..
Cikolata. *
paylaşmak istemediğim için paylaşamayacağım şeyler.
Paketin içinde son kalan jelibonlar.
çoğu kişi tarafından bilinmeyen, çok sevdiğim bir şarkı.
Kendime ayırdığım zaman.

insanların kafamda kurduğum planların içine tükürmesinden nefret ediyorum, bunu genelde arkadaşlarım yapardı ama artık bana 10 metre sınırı içinde değiller. 'heyoo süper film, hem de indi izleyeyim şunu' derdim oradan biri 'zıkkım yapalım mı' derdi ve al sana içten somurtmaca ve daha kötüsü bunu dışarı belli etmemece. Dışarı çıkıp yürüyerek kafamı dağıtmak isterim, zıt bir telefon -açmasam içim rahat etmez- 'bik bik' 'dışarıdayım ben, sonra bakarım' ' yok olmaz gel'. ders çalışırım, bir mesaj 'blah blah' -kaldı ki telefonumu sessiz moda alsam da arada saate bakınca görüyorum ve aklım takılıyor, başımdan atayım diyorum- 'o nerede, bu nerede' al işte kafam karışıyor sonra.

kısacası insanlara değer vereyim derken kendimi yıpratıyorum, doğuştan gelen sinirli bir yakım varken hem de. sonra bu sinirin hepsi içimde patlıyor, kendimi şuursuzca ağlayıp yollarda yürüyerek, toplu taşıma araçlarında garip bakışlar altında kalarak heba ediyorum.
yarin yanağından başka paylaşmak her şeyi..

(bkz: şeyh bedreddin)
(bkz: dert)
Yalnızlık.
Insanın bir ana kadar paylaşıp sonra artık olgunluk mu yoksa tecrübe mi yediği kaziklar mi neyse onların etkisiyle paylasmadigi şeyler.
Kulaklık. Vermek için bayağı köpek gibi sevmem lazım. Biraz temizlik takıntım var. Kişisel eşyalarımı asla paylaşamam. Paylaşsam bile bir daha kullanmam o kesin.
Yastık. Yalnızlık içimize işlemiş