bugün

bir soru.

sen onca karıyı, kızı götür, kumar, içki her şey serbest yaşa, müslüman olarak da ölmediğini tahmin ediyorum ki cezası ebedi cehennem.

uff çok kötü.

edit: işi ciddiye alan mal yazarlar varmış
hızlı ve ateşli mümin bir zatî muhterem.
bir insanın dinine, nasıl yaşadığına karışan sözlük yazarlarının kafasını kurcalayan durum.
ya demeyeyim demeyeyim diyorum amk, ulan senin ne faydan oldu bü ülkeye, insalığa. müslümansın diye direk cennet kapıları açılacak mı sanıyorsun?
ölüm haberi geldiğinde de belirttiyim üzere zebaniler elfo çekiyor lastik yapıyordur.

kulağına kızgın demir dökecekler pollll.
zebanilerle kovalamaca oynuyordur, ama şuan cehennemde değil çünkü kabir alemi cehennem değildir, cehennem hayatı hesaba çekildikten sonra başlayacaktır, şuan berzah aleminde kabir azabı çekiyordur, sadece cehennemde gideceği yer kendisine gösteriliyordur...
Acıkınca zakkum yemekte, susayınca kaynar ve kokuşmuş olan suyu içmektedir.
bir müslüman olarak müslüman olduğumla gurur duyduğum andır. lan bir de onlar gibi olsaydık? kafir olarak ölseydik? düşündükçe cücüğüm sızlamıyor değil.
ne olursa olsun mahşer yeri kurulmadan, hesap günü gelip amel defterleri verilmeden peşinen birine cehennemliktir diyerek onun üzerinden varsayımlar yapmak doğru değildir. allah taksiratını affetsin diyelim.

tanımı unutmuşuz; yazarların cehennem fantazilerini ortaya döktükleri sorudur efendim.